У Львові приймає ХХІІ Всеукраїнський турнір з фехтування пам’яті Андрієвського

З 2 до 4 грудня Львів приймає ХХІІ Всеукраїнський турнір з фехтування пам’яті Вадима Олексійовича Андрієвського – видатного спортивного педагога, професора, заслуженого тренера СРСР, основоположника вітчизняної школи фехтування.
Упродовж трьох днів провідні спортсмени України на фехтувальних доріжках Комплексної спортивної бази Львівського державного університету фізичної культури «СКІФ» (вулиця Черемшини, 17) визначатимуть переможців та призерів в особистій першості змагань з фехтування на шаблях та рапірах серед чоловіків і жінок.
Зазначимо, що цьогорічний Меморіал Вадима Андрієвського є етапом розіграшу Кубка України та рейтинговим змаганням, що враховується при формуванні національної збірної країни для виступу на чемпіонатах світу, Європи та Олімпійських іграх.
Серед учасників змагань олімпійські чемпіони Ольга Харлан, Галина Пундик і Ольга Жовнір, переможці та призери чемпіонатів світу і Європи Олег Штурбабін, Дмитро Бойко, Андрій Погребняк, Ростислав Герцик, Клод Юнес, Ольга Лелейко.
У другий день змагань Ростислав Герцик посів 3 м, Клод Юнес – 2м, Павло Серачинський – 6м.