Традиційно, кожного року, борцівський спортивний сезон завершується Кубком України

Традиційно, кожного року, борцівський спортивний сезон завершується Кубком України, що проходить в стінах Броварського училища фізичної культури, на якому спортсмени ШВСМ здобули 3 золоті, 3 срібні та 4 бронзові.
У найлегшій ваговій категорії 48 кг володарем Кубку України стала Олександра Когут, у ваговій категорії 53 кг – Юлія Благіня. А бронзовим призером Ольга Шнайдер. У ваговій категорії 69 кг на другу сходинку п’єдесталу піднялась Світлана Рижикова, а на третю Людмила Тичина. У найважчій ваговій категорії до 75 кг фінальна сутичка відбулась між двома вихованками ШВСМ Аллою Черкасовою та Оксаною Ващук, де технічну перемогу здобула Черкасова А. Серед чоловіків у ваговій категорії 65 кг Андрій Квятковський здобув срібну медаль, а Іван Петрів – бронзову.
У найважчій ваговій категорії серед чоловіків 125 кг на третю сходинку п’єдесталу піднявся Михайло Даценко.
Адміністрація ШВСМ вітає тренерсько-викладацький склад та спортсменів з успішним виступом та Кубку України та бажає подальших перемог на борцівському килимі.

Вітаємо з днем народження Герцика Мирослава Степановича

Колектив школи вищої спортивної майстерності вітає Мирослава Степановича з днем народження.
Дозвольте в цей прекрасний день побажати Вам міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні події, міцне здоров’я, невичерпана енергія, успіх та здійснення усіх задумів!

З 26 по 29 листопада у м. Білосток (Польща) відбулися традиційні міжнародні змагання “Polish Open Kaliber 2015” зі стрільби з пневматичної зброї.

Вже в 17-й раз проведення цих змагань, Білосток прийняв максимальну кількість учасників (500 спортсменів) з багатьох європейських країн. На цих змаганнях щорічно розігрується головний приз – легковий автомобіль “Fiat 500”. На цей раз його виборола українська стрільчиня з Дніпропетровська Голубченко Ольга
Чемпіоном в особистому заліку став учень нашої школи мсмк Царьков Олег у вправі ГП-6 з результатом 208,3 оч., змс Леськів Леся у вправі ГП-4 з результатом 79,2оч. 8-е місце, мсмк Болонна Ольга у вправі ПП-2 з результатом 374 оч. – 14 -е місце, мсмк Галкіна Тетяна у вправі ГП-4 з результатом 408,9 оч.- шістнадцята. У командній боротьбі також відзначились наші учні: Леськів Леся, Галкіна Тетяна та Болонна Ольга посіли 2-і командні місця, Царьков Олег з товаришами по команді – треті.