Традиційно, кожного року, борцівський спортивний сезон завершується Кубком України

Традиційно, кожного року, борцівський спортивний сезон завершується Кубком України, що проходить в стінах Броварського училища фізичної культури, на якому спортсмени ШВСМ здобули 3 золоті, 3 срібні та 4 бронзові.
У найлегшій ваговій категорії 48 кг володарем Кубку України стала Олександра Когут, у ваговій категорії 53 кг – Юлія Благіня. А бронзовим призером Ольга Шнайдер. У ваговій категорії 69 кг на другу сходинку п’єдесталу піднялась Світлана Рижикова, а на третю Людмила Тичина. У найважчій ваговій категорії до 75 кг фінальна сутичка відбулась між двома вихованками ШВСМ Аллою Черкасовою та Оксаною Ващук, де технічну перемогу здобула Черкасова А. Серед чоловіків у ваговій категорії 65 кг Андрій Квятковський здобув срібну медаль, а Іван Петрів – бронзову.
У найважчій ваговій категорії серед чоловіків 125 кг на третю сходинку п’єдесталу піднявся Михайло Даценко.
Адміністрація ШВСМ вітає тренерсько-викладацький склад та спортсменів з успішним виступом та Кубку України та бажає подальших перемог на борцівському килимі.