Підсумки спортивного 2015 року

29 січня 2015 р. о 14:00 год. відбулось засідання тренерської ради школи вищої спортивної майстерності.
Голова тренерської ради Павло Павлович Редько розпочав засідання з короткої інформації про підсумки спортивного року.
Старші тренери відділень школи в своїх доповідях провели короткий аналіз виступів у 2015 році та обговорили перспективи підготовки, виступу спортсменів на міжнародних змаганнях у 2016 році.
За підсумками спортивного року директор школи Климчук Петро Васильович нагородив грошовими преміями та відзнаками кращих тренерів року: Пістуна Андрія ( вільна боротьба), Бундза Романа ( веслування ), Софієнка Володимира ( сучасне п’ятиборство ), Гавелко Марію (стрільба з лука) та кращих спортсменів року: Ткач Юлію срібну призерку І Європейських ігор та бронзову призерку Чемпіонату світу,володарка олімпійської ліцензії 2016 року, Федечка Андрія бронзового призера Чемпіонату світу з сучасного п’ятиборства, володаря олімпійської ліцензії 2016 року., Царькова Олега бронзового призера етапу світу, володаря олімпійської ліцензії 2016 року.
Климчук Петро Васильович подякував за успіхи тренерсько – викладацькому колективу насамперед, і усім хто на своєму робочому місці сприяв цим успіхам. Але на досягнутому зупинятися не маємо права , адже попереду нас чекає олімпійській 2016 рік. Отже бажаємо усім нам успіхів у наступному році та вітаємо всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.