Підсумки Меморіалу Олексія Дем’янюка-2016!

16 січня Львів приймав учасників міжнародного турніру зі стрибків у висоту «Меморіал Олексія Дем’янюка». Вперше змагання проходили в легкоатлетичному манежі СКА, за традиційної підтримки Федерації легкої атлетики України та Міністерства молоді та спорту України. Змагання відбувались динамічно, одночасно на двох секторах. В ранковій програмі змагались юнаки та дівчата 2001-2002 р.р.н, 1999-1998 р.р.н., юніори. Всі вони мали змогу залишитись в манежі по завершенні своїх змагань та вболівати, навчаючись в дорослих атлетів. Адже у вечірній програмі, за присутності великої глядацької аудиторії, долати висоти приїхали провідні атлети України. В секторі, де змагались жінки, свою чергову перемогу на турніру здобула Оксана Окунєва з Миколаєва. Вона першою серед жінок виконала олімпійський норматив-193 см.! Друге місце посіла Юлія Чумаченко ( Миколаїв)-180 см. Третьою стала Юля Левченко (Київ) з таким же результатом. Серед чоловіків перше місце виборов Дмитро Яковенко (Кіровоград) результат Дмитра-223 см. Друге та третє місця посіли представники львівського спортивного Клубу «Висота» Віктор Шаповал (220см.) та Дмитро Дем’янюк (215 см.). Наступні місця з такими же результати роділили Владислав Аршинник (Львів «Висота»), Олександр Баранніков (Бердичів), Вадим Кравчук (Львів «Висота»). Всі призери змагань отримали цінні призи та грошові винагороди від організаторів та спонсорів турніру. Наступні етапи стрибкової Ліги відбудуться в Херсоні та Миколаєві, а завершаться в Бердичеві в червні на день міста. Саме така серія турнірів має велике значення в селекційній роботі тренерів, сприяє популяризації та розвитку стрибків у висоту в Україні.
Голова оргкомітету Валерій Лебедюк.

Вітаємо з ювілеєм Івана Хомяка

Колектив школи вищої спортивної майстерності вітає Івана Хомяка з днем народження.
Дозвольте в цей прекрасний день побажати Вам міцного здоров’я й життєвих сил, радісних подій і звершень, бадьорості духу! Нехай на Вашому життєвому шляху будуть тільки приємні події, міцне здоров’я, невичерпана енергія, успіх та здійснення усіх задумів!

Вітаємо з днем народження Шемякіну Яну

Колектив школи вищої спортивної майстерності вітає олімпійську чемпіонку, заслуженого майстра спорту України Яну Шемякіну з днем народження. Щиро бажаємо міцного здоров’я перемог та успіхів у всіх починаннях.

ХVIІ міжнародний турнір з легкоатлетичних стрибків “Меморіал О. Дем’янюка” відбудеться у м.Львові 16 січня 2016 року.

Змагання проводяться в пам’ять відомого українського спортсмена, майстра спорту міжнародного класу, учасника ХХІІ Олімпійських Ігор 1980р. в м. Москві Олексія Дем’янюка, який трагічно загинув в 1999 році.
Для зручності глядачів та з метою подальшого розвитку легкоатлетичної інфраструктури м.Львова цього року змагання проводитимуться в манежі НСБЛВС (Велотрек СКА,вул. Клепарівська 39А). Особливістю змагань «Меморіал О.Дем’янюка» є участь в них як юних спортсменів-початківців так і відомих атлетів: учасників і призерів Олімпійських ігор,чемпіонатів світу та Європи. Тому наш турнір, в пам’ять Олексія, став популярним серед «висотників» України, він збирає близько 100 учасників.
В «Меморіалі -2016» попередню згоду на участь дали провідні атлети-стрибуни України, закордонні атлети з Грузії та Словаччини, Польщі. Серед них : екс-чемпіон Світу, переможець командного Чемпіонату Європи 2013 Юрій Крімаренко;бронзовий призер Чемпіонату світу у приміщеннях 2014р,срібний призер Чемпіонату Європи 2013 – Андрій Проценко; переможець Командного чемпіонату Європи 2011р.,учасник двох Олімпійських Ігор,львів’янин – Дмитро Дем’янюк; чемпіонка юнацьких олімпійських ігор 2014р. Юлія Левченко; призерка Чемпіонату світу серед юнаків 2011р., призерка чемпіонату Європи серед молоді 2015р. Ірина Геращенко;срібна призерка молодіжного чемпіонату Європи та учасниця Олімпійських ігор 2012 Оксана Окунєва. А також багато інших відомих стрибунів.
В програмі змагань заплановано юнацький та юніорський турнір зі стрибків у висоту, Гран-прі серед жінок та чоловіків.
Серед глядачів буде проведено благодійний розіграш призів від партнерів змагань . Туристична компанія «Бумеранг» розіграє 4 подорожі по Західній Україні: 2 «сиро-винних» тури в Закарпаття із відвідуванням термальних басейнів та 2 тури у найгарнішу фортецю України в Камянці-Подільському!. Взяти участь у розіграші може кожен бажаючий!
РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ:
12.30 – Стрибки у висоту (юнаки 2001-2002 р.р.н;дівчата 2001-2002 р.р.н.)
13.30– Стрибки у висоту (юнаки 1999-2000 р.р.н., дівчата 1999-2000 р.р.н.)
15.00 – Стрибки у висоту(юніори 1997-98р.р.н; юніорки1997-98 р.р.н.)
16.20 – Відкриття змагань. Урочиста церемонія нагородження
( висота – юнаки,дівчата,юніорки,юніори, кращі спортсмени року)
17.00 – Стрибки у висоту (Гран-прі чоловіки , жінки)
18.45 –Урочиста церемонія нагородження (Гран-прі жінки, чоловіки)
*В розкладі можливі зміни.