27-28 січня у місті Запоріжжя проходив Командний Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні.

Першу нагороду для Львівщини виборола Оксана Райта. Оксана посіла друге місце у бігу на 2000 метрів з перешкодами із результатом 6 хв.36,79 сек. Серед чоловіків у цій же дисципліні п’ятим у підсумковому протоколі був Коляда Костянтин, показавши час 5 хв.44,00 сек. Справжній подарунок для всіх львівських шанувальників легкої атлетики та свого тренера Віталія Тарнакіна зробив Роман Ростикус, ставши чемпіоном України у бігу на 1500 метрів, на пів секунди випередивши свого земляка, що тепер виступає за Київську область Володимира Кица. Результат Романа 3 хв.49,33 сек. Ще один львів’янин Іван-Богдан Городиський зайняв шосте місце із результатом 3 хв.59,61 сек.
Другий день змагань теж був вдалим для наших легкоатлетів. Підтримала своїх колег по команді Орися Мочульська, яка у бігу на 800 метрів потрапила до трійки призерів, показавши результат 2 хв.10,98 сек. 800 метрів у чоловіків за збірну Львівської області біг Ховайло Олександ, який зупинив секундомір на позначці 1 хв.56,53 сек. Оксана Райта підтвердивши високий клас здобуває другу нагороду національного чемпіонату, ставши бронзовою призеркою із бігу на 3000 метрів (результат 9 хв.42,61 сек.) Зовсім небагато забракло Романові Ростикусу, щоб зробити «золотий» дубль. Із результатом 8 хв.16, 28 сек. Роман додав до скарбнички Львівської області срібну нагороду, поступившись менше секунди Артему Казбану із Дніпропетровська.
Особлива увага була прикута до сектору для стрибків у висоту, де відразу чотири вихованці Валерія Лебедюка змагались за звання Чемпіона України. Лише за спробами Віктор Шаповал поступився стрибуну із Житомирщини Бараннікову Олександру. Обоє стрибунів подолали планку на висоті 2 метри 20 сантиметрів. Четверта та п’ята сходинка також у львів’ян. Аршинник Владислав та Дем’янюк Дмитро показали 210 та 205 см. відповідно.
Завершила виступи у Чемпіонаті наша збірна також на мажорній ноті. Після двох днів змагань багатоборців звання Чемпіона України здобув Василь Іваницький, який за сумою сімох видів набрав 5453 очки. Це майже на 200 очок більше результату срібного призера. Тренується Василь під керівництвом Любові Петринець. Дучинський Євген був п’ятим із результатом 4738 очок.
У командній першості Чемпіонату України збірна команда Львіської області зайняла 7 місце із результатом 373 залікових очок. Наші багатоборці у командному Чемпіонаті України з багатоборства зайняли друге місце.
Вітаємо Чемпіонів, призерів та їхніх тренерів із успішним стартом зимового сезону та бажаємо розвинути успіх у подальших змаганнях найвищого рівня!