Увага! У місті Львові продовжено дію карантину !

У зв’язку з високим рівнем захворюваності у м. Львові ухвалено рішення про продовження зупинки навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах всіх типів власності та відвідування позашкільних закладів включно до п’ятниці, 5 лютого. Про це повідомила сьогодні на брифінгу директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна.
Відтак, підписано розпорядження міського голови Львова про продовження тимчасового припинення навчання до 5 лютого 2016 року включно.
Відтак звертаємося до керівників ДЮСШ, закладів та установ фізкультурно-спортивного профілю усіх форм власності та підпорядкування, які діють у місті Львові, тимчасово призупинити на період дії карантину навчально-тренувальний процес та перенести проведення масових спортивних заходів, участі вихованців ДЮСШ у спортивних заходах поза межами спортивної школи; не допускати до роботи працівників з ознаками захворювання на гострі респіраторні захворювання, а при ускладненні епідситуації по захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції в організованих колективах інформувати територіальні держсанепідзаклади.