Лучники Львівщини – володарі Гран-Прі Європи

В столиці Болгарії місті Софія 16 квітня ц.р. завершилися престижні міжнародні змагання зі стрільби з лука – Гран-Прі Європи. Цьогоріч у змаганнях взяли участь 219 кращих спортсмени континенту (134 чоловіки та 85 жінок), які представляли команди 37 країн Європи.
У командній першості серед чоловіків збірна України в складі львів’янина Георгія Іваницького, Віктора Рубана та Микити Шишкіна не залишила суперникам жодного шансу на перемогу. Так, в 1/8 фіналу українська дружина вщент розгромила збірну Азербайджану з рахунком 6 : 0; така ж доля спіткала і на наступних суперників збірної України в 1/4 фіналу – команду Польщі. Вихід у фінал змагань вирішила перестрілка «27» на «27» зі збірною командою Туреччини, в якій стріли українських лучників були ближчими до центру мішені.
У фіналі зі збірною Австрії збірна України в складі львів’янина Георгія Іваницького, Віктора Рубана (м.Харків) та Микити Шишкіна (м.Суми) з рахунком 5 : 3 здобуває титул командного володаря Гран-Прі Європи зі стрільби з лука серед чоловіків.
У змаганнях серед жінок на 5 місці завершила особисті змагання Лідія Січенікова з Чернівців; 9 місце у львів’янки Вероніки Марченко та Анастасії Павлової (Херсонська обл.); 17 місце у львів’янки Катерини Палехи та 33 місце ще в однієї представниці Львівщини юної Соломії Трапезнікової.
Потішила своїми здобутками в командній першості серед жінок в складі збірної України львів’янка Вероніки Марченко. Разом з Анастасією Павловою (Херсонська обл.) та Лідією Січеніковою (Чернівецька обл.), здобувши першому колі переконливу перемогу над збірною Нідерландів з рахунком 6 : 0, не зупинилися на досягнутому. Вже в наступному колі «синьо-жовта» збірна в перестрілці у сеті «24» на «24» в якій стріли саме українських лучниць були ближчими до центру мішені, долає збірну команду Естонії.
У фінальному поєдинку зі збірною Туреччини з рахунком 6 : 2 збірна України в складі Вероніки Марченко (Львівська обл.), Анастасії Павлової (Херсонська обл.) та Лідії Січенікової (Чернівецька обл.) піднімається на найвищу сходинку п’єдесталу пошани та забезпечує собі титул володоря Гран-прі Європи серед жінок.