Відбувся обласний практичний семінар-навчання з питань техніки безпеки та надання першої долікарської допомоги під час занять фізичними вправами та спортом

21 квітня ц.р. з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації спільно з дирекцією навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові провели для фахівців галузі спорту Львівщини практичний семінар-навчання з актуальних питань надання першої долікарської допомоги.
Модераторами семінару виступили начальник управління фізичної культури та спорту Юрій Майборода; головний лікар Львівського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру Степан Середа; начальник навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у м. Львові Руслан Сеник.
В приміщенні легкоатлетичного манежу з велотреком бази олімпійської підготовки висококваліфіковані фахівці Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для понад 120 фахівців сфери фізичної культури та спорту Львівщини, серед яких – керівники відповідних секторів райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, директори та тренери дитячо-юнацьких спортивних шкіл області, обласної школи вищої спортивної майстерності, центрів «Інваспорт» та «Спорт для всіх» – за допомогою спеціальних муляжів та обладнання продемонстрували практичні прийоми з надання першої допомоги при порушеннях або зупинці дихання, зупинці серця, значній кровотечі, пошкодженнях голови та хребта, термічних ураженнях тощо й відповіли на фахові запитання присутніх. При цьому завершення навчального семінару завершилося щирими оплесками подяки запрошеним фахівцям Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.