7 червня директор ШВСМ Петро Климчук та старший інструктор-методист Юлія Гаврушко відвідали навчально-тренувальне заняття з настільного тенісу в м. Буську.

Тренер-викладач відділення настільного тенісу Віктор Ігорович Дідух провів на високому професійному рівні навчально-тренувальне заняття із застосуванням сучасної новітньої методики підготовки спортсменів. Спортсмени ШВСМ забезпечені достойними увами для проведення повноцінного навчально-тренувального процесу в м. Буську. Навчально-спортивна база відповідає вимогам підготовки спортсменів до Всеукраїнських та Міжнародних змагань.

7 червня 2016 р. пройшла перевірка навчально-тренувального заняття відділення фехтування

7 червня 2016 р. пройшла перевірка навчально-тренувального заняття відділення фехтування (рапіра) групи вищої спортивної майстерності ЗТУ Гаравського С.А. Заняття проводилось із загально-фізичної та спеціально-фізичної підготовки ( розминка, пересування та вільні бої за завданням) згідно індивідуального графіка спортсмена, методично вірно, інтенсивність тренування відповідає вимогам групи вищої спортивної майстерності. Заняття проводилось на високому професійному рівні із застосуванням новітніх технологій.
На даний час проходить збір збірної команди України по підготовці до Чемпіонату Європи, який відбудеться в м. Торунь (Польща) 20-25 червня 2016.
Перевірку провели : заст.директора з НСР Ковальчук Я.Р. та інструктор-методист Ружинська О.В.