У Венесуелі боксери розіграють останні олімпійські ліцензії!

3 липня у Варгасі (Венесуела) стартує заключний етап відбору серед боксерів на Ігри ХХХІ Олімпіади в Ріо-де-Жанейро.
На цьому турнірі боксери-учасники проектів APB та WSB посперечаються за останні перепустки на боксерський олімпійський турнір.
Українська заявка нараховує 8 спортсменів.
Відзначимо, що відповідно до регламенту змагань в вагових категоріях з 49 до 81 кг розігруватиметься по три ліцензії, а у вагових категоріях 91 та +91 – по одній перепустці на Ігри-2016.
Склад збірної України: Назар Куротчин (49 кг), Максим Фатич (52 кг кг), Олег Довгун (60 кг), Володимир Матвійчук (64 кг), Сергій Богачук (69 кг), Денис Солоненко (81 кг), Геворг Манукян (91 кг), Ростислав Архипенко (+91 кг).

Чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років.

З 23 червня по 2 липня у Тбілісі (Грузія) проходить Чемпіонат світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років. Україну представляють 6 жінок та 6 чоловіків:
Володимир Гоза в категорії до 94 кг не подолав три спроби в ривку, але спортсмен став кращим в поштовху і приніс команді “мале” золото з результатом 204 кг.

На етапі Кубка світу у Баку Царьков відзначився у стрільбі з трьох положень

У м.Баку (Азербайджан) 20-29 червня 2016р. відбувся ІV етап Кубка світу з кульової стрільби. Для провідних стрільців світу це була остання репетиція перед Олімпійськими іграми у м.Ріо-де-Жанейро.
У стрільбі з трьох положень на 50м у Баку відзначився вихованець ЛУФК Олег Царьков.
У кваліфікації Олег настріляв 1167 очків і восьмим зайшов у фінал. У фіналі Олег показав шостий результат, перемогу здобув хорват Петар Горса – 457,5оч.
У своїй коронній вправі – стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м Царьков з сумою 625,3 очка посів 16 місце.
Роман Бондарук у швидкісній стрільбі з пістолета на 19 місці.
Нагадаємо, що усі троє спортсменів вибороли олімпійські ліцензії і цілеспрямовано готуються до Ігор у Бразилії.

В Москві завершився чемпіонат Європи з веслування на байдарці та каное.

Після трьох поспіль бронзових медалей чемпіонату Європи українські каноїсти нарешті завоювали «срібло» в четвірці на дистанції 1000 метрів. Першу медаль Україні на змаганнях в Москві принесли южненець Денис КОВАЛЕНКО, полтавчани Денис КАМЕРИЛОВ, Едуард ШЕМЕТИЛО та львів’янин Віталій ВЕРГЕЛЕС – 3.26,736.
Каное-двійка у складі львів’янина Віталія ВЕРГЕЛЕСА та Дениса КАМЕРИЛОВА завоювала бронзову медаль на дистанції 500 метрів в третій день чемпіонат Європи в Москві – 1.43,520. Це друга і остання нагорода збірної України, і для цих спортсменів на цих змаганнях.