Завершився чемпіонат України серед молоді до 23 років та ХХХ Міжнародного турніру пам’яті ЗМС Я. Куценка

З 6 по 10 липня у місті Скадовськ, Херсонської області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років та ХХХ Міжнародний турнір пам’яті ЗМС Якова Куценка.
Змагання проходили в залі навчально-спортивної бази «Скадовськ» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» (м. Скадовськ, вул. Гагаріна 61).
Гордишинський Артур 69 кг 1 м ривок 115, поштовх 152, в сумі 267 кг
Олевич Віталій 85 кг 3 м 151+171=322кг
Закашевський Павло 105кг 3 м 159+193=352кг
Клюшник Богдан +105кг 5 м 150+180=330кг
Махмудов Олег 69 кг 2 м 121+142=263 кг
Нагорнюк Діана 75 кг 2 м 73+90=163кг

Всього приймало участь 309 чол. із 24 областей, чоловіча команда Львівської області посіла 2 місце, 1 місце – Харків, 3 місце – Миколаїв. Жіноча команда – 10 місце.

Андрію Квятковському та Оксані Гергель повернули олімпійську ліцензію

Міжнародна федерація боротьби United World Wrestling переглянула своє рішення стосовно дискваліфікації українських борців Андрія Квятковського і Оксани Гергель на відбіркових турнірах до Олімпіади.
Про це повідомив Національний олімпійський комітет України.
Відтак двом спортсменам збірної України з вільної боротьби Оксані Гергель та Андрію Квятковському повернули олімпійські ліцензії, які раніше відібрали через позитивну допінг-пробу на мельдоній.
Як виявилось, вміст препарату в обох спортсменів не перевищував 1000 нг/мл, що є допустимим показником за нормами Всесвітньої антидопінгової агенції.
Нагадаємо, що Олімпійські ігри у Ріо-же-Жанейро пройдуть з 5 по 21 серпня 2016 року.

ЗБІРНА ЛЬВІВЩИНИ – ПЕРЕМОЖЕЦЬ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА 2016 РОКУ

З 1-7 липня 2016 року в м. Харків тривав чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів.
За найвищі нагороди чемпіонату змагались 163 найкращі лучники держави, які представляли збірні команди 9 областей України та м. Києва.
За результатами особистої першості переможцями та призерами серед жінок стали:
1 місце – мсмк РОДІОНОВА Поліна – Сумська область
2 місце – мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія – Львівська область
3 місце – мсмк ПАВЛОВА Анастасія – Херсонська область
Серед чоловіків переможцями та призерами стали:
1 місце – мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій – Львівська область
2 місце – мсмк МОКРИНСЬКИЙ Ярослав – Львівська область
3 місце – змс РУБАН Віктор – Харківська область
В командному фінальному раунді серед жінокпереможцями та призерами стали:
1 місце – Львівська – 2 в складі: мс ТРАПЕЗНІКОВА Соломія, змс ПАЛЕХА Катерина, мс ЛУК’ЯНОВА Наталія
2 місце – Харківська – 1
3 місце – Львівська – 1 у складі: мсмк ГНИП Соломія, мс СОКОЛЕНКО Катерина, мс БАРАНЮК Олена
В командному фінальному раунді серед чоловіківпереможцями та призерами стали:
1 місце – Львівська – 1 у складі: мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій, мсмк МАКАРЕВИЧ Сергій, мсмк МОКРИНСЬКИЙЯрослав
2 місце – Сумська – 1
3 місце – Чернівецька – 1
5 місце – Львівська – 2 в складі: змс ІВАШКО Маркіян, мсмк ГАВЕЛКО Юрій, мсмк МАЛИК Михайло-Ярослав
В командних змаганнях серед змішаних пар переможцями та призерами стали:
1 місце – Чернівецька – 1
2 місце – Львівська -1 у складі: мсмк ГНИП Соломія,мсмк ІВАНИЦЬКИЙ Георгій
3 місце – Харківська – 1
6 місце – Львівська -2 в складі: змс ПАЛЕХА Катерина,змс ІВАШКО Маркіян