ВІТАЄМО ЧЕМПІОНА ВІКТОРА ДІДУХА!!!

%d0%b4%d1%96%d0%b4%d1%83%d1%85

ЩИРО РАДІЄМО ЗА НАШОГО ВІКТОРА ІГОРОВИЧА ДІДУХА, ЯКИЙ  ДОВІВ , ЩО ВІН НЕ ЛИШЕ ХОРОШИЙ ТРЕНЕР, АЛЕ І – ТАЛАНОВИТИЙ СПОРТСМЕН!!! САМЕ ТАК, АДЖЕ ВІКТОР ПОКАЗАВ НАЙВИЩУ СПОРТИВНУ МАЙСТЕРНІСТЬ, ЗАВОЮВАВШИ ЗОЛОТО У РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО!!!

ЧОЛОВІЧА НАЦІОНАЛЬНА ПАРАЛІМПІЙСЬКА ЗБІРНА КОМАНДА УКРАЇНИ З НАСТІЛЬНОГО ТЕНІСУ СТАЛА ЧЕМПІОНОМ ПАРАЛІМПІЙСЬКИХ ІГОР У РІО. У ФІНАЛЬНОМУ ПОЄДИНКУ В КЛАСІ 6-8 НАША КОМАНДА В СКЛАДІ  ДІДУХА ВІКТОРА, НІКОЛЕНКО МАКСИМА ТА ПОПОВА МИХАЙЛА ЗДОЛАЛА ШВЕЦІЮ 3:2 У ГРІ В ПАРІ ДІДУХ-НІКОЛЕНКО  та 3:0 – ДІДУХ З СУПЕРНИКОМ КАРЛССОНОМ ЛУНУСОМ.

ВЕСЬ ВЕЛИКИЙ КОЛЕКТИВ  ШВСМ ЗАХОПЛЮЄТЬСЯ  ВІКТОРОМ ЯК ЛЮДИНОЮ, ТРЕНЕРОМ ТА СПОРТСМЕНОМ! БАЖАМО ВІКТОРУ ДІДУХУ І НАДАЛІ ТАК ВДАЛО ДОЛАТИ НАЙВИЩІ СХИЛИ, ЯК ЖИТТЄВІ ТАК І СПОРТИВНІ!!!!

 

Львівщина приймає Чемпіонат України з велосипедного спорту

velotrek

15-19 вересня 2016 року на критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові проходить Чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) з неолімпійських номерів програми та гіту (чоловіки, жінки, юніори, юніорки, молодші юнаки, молодші дівчата).Змагання відбуватимуться за підтримки Міністерства молоді та спорту України, управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації велосипедного спорту України та Львівської обласної федерації велосипедного спорту. Головний суддя змагань: суддя національної категорії Володимир Набойщиков (м. Львів).Очікується, що на чемпіонат прибуде близько 150 найсильніших велосипедистів національного рівня, які представлятимуть команди 10 областей України.

У м. Львові на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ розпочався Чемпіонат України зі стрільби кульової.

no6ceduu4ge

Сьогодні у м. Львові на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ розпочався Чемпіонат України зі стрільби кульової. Участь у змаганнях приймають 240 спортсменів з різних регіонів країни. Змагальні старти триватимуть з 15 по 21 вересня. В олімпійських вправах будуть проведені фінальні змагання до яких запрошуються всі заохочені кульовою стрільбою гості та мешканці міста Львова.