В Шотландії буде проходити етап Кубку світу з велосипедного спорту на треку

Клімченко

З 4 по 6 листопада 2016 року в м. Глазго (Шотландія) буде проходити етап Кубку світу з велоспорту на треку, в якому прийматимуть участь учні школи: Клімченко Тетяна і Гладиш Роман.

Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності відзначила 70-річний ювілей

70

Школа, як і її люди має свою історію, свою біографію. Для людини 70 – пора зрілості, розкриття всіх її творчих здібностей та можливостей, а для школи – знаменна, ювілейна дата. Отож ми відзначили 70-річчя від дня заснування однієї з найкращих шкіл України по підготовці спортсменів високого класу.

Наш колектив прийшли привітати почесні гості: Голова львівської обласної державної адміністрації – Синютка Олег Михайлович., голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради – Гичка Михайло Михайлович, начальник головного управління державної казначейської служби України у Львівській області, один з провідних веслярів ШВСМ та Львівщини свого часу, призер юніорского чемпіонату колишнього СРСР, МС з веслування на байдарках і каное – Могиляк Петро Ярославович, голова громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, лікар добровольчого батальйону “Азов” в зоні АТО- Середа Степан Васильович, учасник АТО, кіборг, МС з веслування на байдарках і каное, колишній спортсмен ШВСМ- Баховський Дмитро, директор Івано-Франківської ШВСМ Шкоропаняк Ігор Дмитрович, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода; директор Львівського училища фізичної культури Степна Родак, проректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимир Левків; керівники обласних федерацій з видів спорту, обласних організацій фізкультурно-спортивних товариств, ветерани ШВСМ й представники мас-медіа.

На жаль доля вносить свої зміни в людське життя, і не змогли прийти на нашу зустріч ті, які відійшли у вічність. Ми вшанували  пам’ять  про  цих  дорогих  нам  людей, Героїв Небесної сотні, учасників АТО та працівників школи  хвилиною  мовчання.

На нашому святі були присутні уславленні олімпійці Львівщини, гордість нашої школи бронзовий призер Ріо-2016 Тарас Міщук (веслування на байдарках і каное); Ігор Шимечко (важка атлетика); Юлія Коростильова (стрільба кульова); Роман Бундз (веслування на байдарках і каное); Оксана Ващук, Оксана Гергель (боротьба вільна); Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) Віктор Курченко, Катерина Палеха, Маркіян Івашко, Вероніка Марченко (стрільба з лука).

Велику групу фахівців та працівників було відзначено Почесними грамотами Львівської облдержадміністрації та облради; Мінмолодьспорту, НОК України та інших суб’єктів фізкультурно-спортивного руху.

Начальник обласного управління фізичної культури та спорту зачитав вітального листа Міністерства молоді та спорту України зі слова подяки тренерському колективу та спортсменам Львівської ШВСМ. “Тільки за часи Незалежності України школа підготувала 2-ох Олімпійських чемпіонів та 5 призерів, а 49 спортсменів стали учасниками літніх та зимових Олімпійських Ігор! Віримо, що традиції, які склалися, будуть продовжуватися у прагненні спортсменів примножувати спортивну славу, в бажанні колективу втілювати в реальність свої задуми у сприянні гармонійного розвитку вихованців та підготовці спортсменів високого класу, спроможних досягти високих результатів на міжнародних змаганнях на славу спорту та України!” – йдеться у вітальному листі.

Говорячи про школу, ми не змогли згадати про тих ветеранів, які відіграли особливо велику роль в історії розвитку школи: Івана Василишина, Мирослава Герцика, Віктора Кононенка, Олександра Зімбу, Зеновія Джалу, Віру Федоренко, Леоніда Іванова, Богдана Сав’яка, Ірину Кіндзеру

70 років 1 300x225 Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності відзначила 70 річний ювілей
SAMSUNG CAMERA PICTURES

та ін.

Вітальні виступи, спогади й дружнє спілкування доповнювали мистецькі виступи Народного артиста України Мар’яна Шуневича та «Театру спорту» Львівського державного університету фізичної культури.

Вітаємо нашу жіночу збірну з фехтування на шпагах -володарів бронзових медалей етапу Кубка світу

%d1%84%d0%b5%d1%85%d1%82%d1%83%d0%b2%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%8f

Вітаємо нашу жіночу збірну з фехтування на шпагах, яка виборола бронзу на етапі Кубка світу в Таллінні, Естонія!               23 жовтня 2016 року в Таллінні (Естонія) завершилися командні змагання шпажисток на етапі Кубка світу з фехтування         Українську збірну на цих змаганнях представляли Олена Кривицька, Фейбі Бежура та дві львів’янки Ксенія Пантелєєва й   Анфіса Почкалова, яким вдалося зійти на п’єдестал пошани.

Бажаємо нових перемог і медалей.

Урочистості з нагоди 70-річчя.

%d0%bb%d1%88%d0%b2%d1%81%d0%bc

21 жовтня 2016 року відбудуться урочистості з нагоди 70-річчя заснування Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності. Свято розпочнеться о 16 годині в конференц-залі готелю «СВ» (вул. П. Орлика, 5-Б) з відзначення кращих працівників Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Довідково:

Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності (ШВСМ) є важливим навчально-спортивним і організаційно-методичним центром, який забезпечує підготовку кращих спортсменів області, членів збірних команди України та їхнього найближчого резерву до всеукраїнських та міжнародних змагань з 14 видів спорту: бокс, боротьба вільна, веслування на байдарках і каное, велоспорт, легка атлетика, настільний теніс, санний спорт, стрільба кульова, стрільба стендова, стрільба з лука, триатлон, фехтування, сучасне п’ятиборство, важка атлетика. Школа вищої спортивної майстерності знаходиться в сфері діяльності Міністерства молоді та спорту України й підпорядковується управлінню фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації. У 2016 році до складу ШВСМ зараховано 221 спортсменів, серед яких: 12 Заслужених майстрів спорту України, 39 майстрів спорту України міжнародного класу, 122 майстри спорту України, 48 кандидатів у майстри спорту України. У школі працюють 50 тренерів, 35 з яких мають звання «Заслужений тренер України», 7 – «Заслужений працівник фізичної культури»; 13-ть тренерів ШВСМ працюють у збірних командах України. За роки Незалежності України у ЛО ШВСМ підготовлено – 49 учасників літніх та зимових Олімпійських ігор, з поміж яких, два Олімпійських чемпіони: Олександр Петрів (стрільба кульова), Яна Шемякіна (фехтування); три срібні призери Ігор: Ростислав Зауличний (бокс), Михайло Слівінський (веслування на байдарках і каное), Андрій Котельник (бокс); два бронзових призери: Дмитро Грачов (стрільба з лука), Тарас Міщук (веслування). Відповідно до загальноукраїнського рейтингу серед 30-ти ШВСМ, які функціонують у державі, Львівська школа вищої спортивної майстерності є однією з найкращих. За підсумками діяльності у 2000, 2014, 2015 роках замикала трійку найкращих.

Відкритий чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї присвячений Дню захисника Вітчизни.

fhjczakbkyu

На навчально-спортивній базі літніх видів спорту МОУ м. Львова з 11 по 17 жовтня 2016 року відбувся чемпіонат України, в якому позмагалися спортсмени зі стрільби з пневматичних вправ. Прийняло участь 18-ть команд областей, по дві команди виставили Дніпропетровська, Вінницька та Львівська. Загально-командні місця розташувалися наступним чином:

1 місце Львівська обл. – 1  – 346 балів.

2 місце Дніпропетровська обл. – 1  – 319 балів.

3 місце Вінницька обл. – 1  – 305 балів.

4 місце Одеська обл.  –  240 балів.

5 місце Львівська обл. – 2  – 239 балів.

В особистій першості вихованці ШВСМ вибороли дві медалі. Звання чемпіонки України  у вправі ПП-2 (стрільбі з пневматичного пістолета на 10 м) виборола Бондарук Анастасія (на фото) з результатом кваліфікації – 379 очок та у фіналі – 199,2 очка, Коростильова Юлія – п`ята, Соліна Світлана – сьома. У вправі ГП-6 (стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м) Царьков Олег виборов срібну нагороду чемпіонату з результатом кваліфікації – 622.1 очка та у фіналі – 206,2 очка, Галкін Олександр – шостий. Ще дві фіналістки чемпіонату боролись у фіналі вправи ГП-4 (стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10 м): Чулик Юлія – шоста, Галкіна Тетяна – восьма. Хочеться відмітити виступ 15-річної львів`янки Колодяжної Анастасії (учениці Львівського УФК), яка у вправі ПП-2 виконала норматив майстра спорту України та виборола бронзову нагороду серед іменитих жінок-стрільчинь.

Фінал Кубка світу зі стрільби кульової.

MUNICH - MAY 25: 6th placed Oleh TSARKOV of Ukraine competes in the 50m Rifle 3 Positions Men Finals at the Olympic Shooting Range Munich/Hochbrueck during Day 5 of the ISSF World Cup Rifle/Pistol on May 25, 2016 in Munich, Germany. (Photo by Nicolo Zangirolami)

В останній день Фіналу Кубка світу зі стрільби кульової у м. Болонья (Італії) спортсменам залишилось виконати дві вправи – стрільбу з трьох положень на 50м з гвинтівки серед жінок (МГ-5) та чоловіків (МГ-6). Представник  України  львів`янин Олег Царьков з результатом кваліфікації – 1161 очко посів 9-е особисте місце. П`ять очок не вистачило Олегу, щоб позмагатися за медалі цьогорічного Фіналу Кубка світу.

Протокол кваліфікації вправи МГ-6: http://www.issf-sports.org/media/resultspdf/2016/1827/Q100000IA0910161100.1.FR3X40.0.001.pdf