Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності відзначила 70-річний ювілей

Школа, як і її люди має свою історію, свою біографію. Для людини 70 – пора зрілості, розкриття всіх її творчих здібностей та можливостей, а для школи – знаменна, ювілейна дата. Отож ми відзначили 70-річчя від дня заснування однієї з найкращих шкіл України по підготовці спортсменів високого класу.

Наш колектив прийшли привітати почесні гості: Голова львівської обласної державної адміністрації – Синютка Олег Михайлович., голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради – Гичка Михайло Михайлович, начальник головного управління державної казначейської служби України у Львівській області, один з провідних веслярів ШВСМ та Львівщини свого часу, призер юніорского чемпіонату колишнього СРСР, МС з веслування на байдарках і каное – Могиляк Петро Ярославович, голова громадської ради при Львівській обласній державній адміністрації, лікар добровольчого батальйону “Азов” в зоні АТО- Середа Степан Васильович, учасник АТО, кіборг, МС з веслування на байдарках і каное, колишній спортсмен ШВСМ- Баховський Дмитро, директор Івано-Франківської ШВСМ Шкоропаняк Ігор Дмитрович, начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода; директор Львівського училища фізичної культури Степна Родак, проректор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Володимир Левків; керівники обласних федерацій з видів спорту, обласних організацій фізкультурно-спортивних товариств, ветерани ШВСМ й представники мас-медіа.

На жаль доля вносить свої зміни в людське життя, і не змогли прийти на нашу зустріч ті, які відійшли у вічність. Ми вшанували  пам’ять  про  цих  дорогих  нам  людей, Героїв Небесної сотні, учасників АТО та працівників школи  хвилиною  мовчання.

На нашому святі були присутні уславленні олімпійці Львівщини, гордість нашої школи бронзовий призер Ріо-2016 Тарас Міщук (веслування на байдарках і каное); Ігор Шимечко (важка атлетика); Юлія Коростильова (стрільба кульова); Роман Бундз (веслування на байдарках і каное); Оксана Ващук, Оксана Гергель (боротьба вільна); Андрій Федечко (сучасне п’ятиборство) Віктор Курченко, Катерина Палеха, Маркіян Івашко, Вероніка Марченко (стрільба з лука).

Велику групу фахівців та працівників було відзначено Почесними грамотами Львівської облдержадміністрації та облради; Мінмолодьспорту, НОК України та інших суб’єктів фізкультурно-спортивного руху.

Начальник обласного управління фізичної культури та спорту зачитав вітального листа Міністерства молоді та спорту України зі слова подяки тренерському колективу та спортсменам Львівської ШВСМ. “Тільки за часи Незалежності України школа підготувала 2-ох Олімпійських чемпіонів та 5 призерів, а 49 спортсменів стали учасниками літніх та зимових Олімпійських Ігор! Віримо, що традиції, які склалися, будуть продовжуватися у прагненні спортсменів примножувати спортивну славу, в бажанні колективу втілювати в реальність свої задуми у сприянні гармонійного розвитку вихованців та підготовці спортсменів високого класу, спроможних досягти високих результатів на міжнародних змаганнях на славу спорту та України!” – йдеться у вітальному листі.

Говорячи про школу, ми не змогли згадати про тих ветеранів, які відіграли особливо велику роль в історії розвитку школи: Івана Василишина, Мирослава Герцика, Віктора Кононенка, Олександра Зімбу, Зеновія Джалу, Віру Федоренко, Леоніда Іванова, Богдана Сав’яка, Ірину Кіндзеру

70 років 1 300x225 Львівська обласна школа вищої спортивної майстерності відзначила 70 річний ювілей
SAMSUNG CAMERA PICTURES

та ін.

Вітальні виступи, спогади й дружнє спілкування доповнювали мистецькі виступи Народного артиста України Мар’яна Шуневича та «Театру спорту» Львівського державного університету фізичної культури.