Цими вихідними пройшов Відкритий кубок Львова з важкої атлетики

%d0%b2%d0%b0%d0%b6%d0%ba%d0%b0

З 19 до 20 листопада у приміщенні дитячо-юнацької спортивної школи «Енергія» (вул. Самчука, 16, Стрийський парк) пройшов Відкритий кубок Львова з важкої атлетики пам’яті видатних тренерів та спортсменів.

В змаганнях брали участь найкращі спортсмени м. Львова – члени збірних команд області та України, а також чемпіон та призер світових та європейських чемпіонатів, учасник Олімпійських ігор у Ріо Володимир Гоза, якому у ривку підкорились 170 кг, а у поштовху 210 кг.  Окрім цього, позмагатися за місця на п’єдесталі пошани приїхали гості з Львівщини та з інших областей України: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Рівненської, Тернопільської.

Організаторами Відкритого кубка Львова з важкої атлетики пам`яті видатних тренерів та спортсменів є громадська організація “Майстрів важкої атлетики” спільно з управлінням молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради.

«Вшанування пам’яті кращих представників важкоатлетичної родини – це честь і обов’язок нащадків такого мужнього виду спорту, який черпає джерела історії ще з давньогрецьких часів», – зазначив Геннадій Юркевич, президент громадської, організації “Майстрів важкої атлетики”

Чемпіонат України з боксу серед чоловіків ХАРКІВ-2016

%d0%b1%d0%be%d0%ba%d1%81

В Харкові пройшли  змагань Чемпіонату України з боксу серед чоловіків ХАРКІВ-2016. За результатами боїв визначились найкращі боксери в кожній з вагових категорій, які гарантували собі нагороди Національної першості. Куротчин Назар 49 кг – 1 м, Довгун Олег 56 кг – 5 м, Данча Іван   64 кг – 3 м, Пінчук Любомир  91 кг – 9 м.