Санний спорт

images

В Німецькому Кьонігзеї завершився Чемпіонат Європи та етап Кубка світу з санного спорту. На Чемпіонаті Європи учні школи Роман Захарків (двомісні сани)та Олена Стецьків  (одномісні сани) в командній естафеті посіли 8 місце. В особистому заліку  на Чемпіонаті Європи Роман Захарків (двомісні сани) та Олена Стецьків стали сімнадцятими, а на етапі Кубка світу Роман Захарків (двомісні сани) фінішував 21, а Олена Стецьків 24. Наступний, VІ етап Кубка світу проходитиме в м. Сігулда (Латвія). Бажаємо  тренерам та спортсменам школи швидкісного проходження траси та вдалих фінішів

У суботу 14 січня 2017 року у Львові пройде міжнародний турнір з легкоатлетичних стрибків пам’яті Олексія Дем’янюка

lehka-atletyka

14 січня, у легкоатлетичному манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у м. Львові (вул. Клепарівська, 39-А) відбудеться ХVIІІ міжнародний турнір з легкоатлетичних стрибків “Меморіал Олексія Дем’янюка”

Участь будуть приймати, як юні спортсмени-початківці, так і відомі легкоатлети – учасники і призери Ігор Олімпіад, чемпіонатів світу та Європи. Щороку ці змагання збирають близько 100 учасників.

У “Меморіалі-2017” попередню згоду на участь дали провідні атлети-стрибуни з України, Грузії, Хорватії, Угорщини та Білорусі. Серед них: переможець командного чемпіонату Європи 2011 року, учасник Ігор двох Олімпіад, львів’янин Дмитро Дем’янюк, учасниці Ігор Олімпіади в Ріо-де-Жанейро – чемпіонка Юнацьких Олімпійських ігор 2014 року Юлія Левченко, призерка чемпіонату Європи 2015 року серед молоді Ірина Геращенко та чимало інших відомих стрибунів.