На Різдво до Львова

15977121_1933091583590192_733500877432068836_n

В рамках міжнародної співпраці та з метою обміну досвідом передових технологій підготовки спортсменів високого класу, на спортивній  базі СТ «Динамо» по вул. В.Стуса, 4, під керівництвом одного з кращих тренерів України ЗТУ Пістуна А.І. (особистого тренера 3 чемпіонок світу: Олександри Когут, Юлії Ткач та Оксани Гергель)  пройшов навчально-тренувальний збір з вільної боротьби за участю збірної команди Республіки Білорусії та спортсменки з Литви. Основним завданням навчально-тренувального збору була підготовка спортсменок ШВСМ до Чемпіонату України серед жінок до 23 років та Міжнародного турніру UWW з вільної боротьби, присвяченого видатним українським борцям та тренерам. Окрім спортивних тренувань наші закордонні колеги мали можливість відвідати екскурсії, полюбуватись величчю Різдвяного Львова та відчути духовність та гостинність українського народу.

Адміністрація ШВСМ бажає тренерам, спортсменам ШВСМ та колегам з Республіки Білорусії та Литви вдалих стартів та найвищих досягнень у 2017 році.

 

Вітаємо Кокот Надію Ярославівну з ювілеєм!!!

6

Колектив школи вищої спортвної майстерності вітає з 60-ти річчям директора спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву «Електрон» Кокот Надію Ярославівну.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.