Санний спорт

0258

З 27 по 29 січня в м. Інсбрук (Австрія) проходив Чемпіонат світу та Чемпіонат світу U-23 з санного спорту. Спортсменка ШВСМ Олена Стецьків приймала участь на чемпіонаті світу серед жінок, де посіла, в одномісних санах, 35 місце та на Чемпіонаті світу серед спортсменів до 23 років, де стала 17-ою. Олена Шхумова (одномісні сани) та Роман Захарків (двомісні сани) в командній естафеті фінішували 13-ми. В особистому заліку Олена Шхумова закінчила змагання 22-гою, а Роман Захарків посів 16 місце.

Найсильніші важкоатлети країни поборються за Кубок України у Чернігові

важка

З 1 по 4 лютого у Чернігові відбудуться перші загальнонаціональні змагання з важкої атлетики у цьому році – Кубок України 2017.

Турнір збере найсильніших спортсменів країни, які будуть боротися за путівки на Чемпіонат Європи у Хорватії (квітень 2017). 200 найкращих важкоатлетів представлять 22 області України. Серед учасників турніру – переможці та призери чемпіонатів Європи та світу, учасники Олімпійських ігор, чемпіони країни.

Вперше змагання відбудуться за новими правилами: зрівняється кількість вагових категорій у чоловіків та жінок. Згідно політики гендерної рівності, замість категорії понад 75 кг жінки будуть змагатися у двох вагових категоріях до 90 кг та понад 90 кг.

Також для всіх важкоатлетів відмінено правило переваги спортсмена за власною вагою. Наразі, перемагає не той спортсмен, який має меншу власну вагу, а той який перший підняв заявлену вагу на змаганнях.

Пройшов чемпіонат України серед юніорів з фехтування на шпагах

мітькін

У м. Києві 27-29 січня відбувся чемпіонат України серед юніорів з фехтування на шпагах. Учень нашої школи Мітькін Олександр особисто був шостим. У командних змаганнях збірна Львівщини, у складі якої виступали Мітькін, Свистіль, Шевченко і Саксонов виборола бронзові нагороди.

У СУМАХ ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА В ПРИМІЩЕННІ

654

З 27 ПО 31 СІЧНЯ В М.СУМИ ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА В ПРИМІЩЕННІ.
ВДАЛО ПОКАЗАЛИ СВОЮ ВЛУЧНІСТЬ СПОРТСМЕНИ ШВСМ В КОМАНДНИХ ЗМАГАННЯХ. ЗГУРТОВАНІСТЬ І ЗЛАГОДЖЕНІСТЬ ГАВЕЛКА ЮРІЯ, ІВАНИЦЬКОГО ГЕОРГІЯ ТА МАКАРЕВИЧА СЕРГІЯ ДОПОМОГЛИ ВИБОРОТИ ПЕРЕМОГУ У ФІНАЛІ У КОМАНДИ ІЗ СУМ . А ЛЬВІВСЬКА КОМАНДА В СКЛАДІ ІВАШКА МАРКІЯНА, КОМОНЮКА ВІТАЛІЯ ТА ГІРНОГО БОРИСА ПОСТУПИВШИСЬ СУМАМ ПОСІЛА ПОЧЕСНЕ 3 МІСЦЕ.
ЖІНОЧА КОМАНДА ЛУЧНИЦЬ В СКЛАДІ: БАРАНЮК ОЛЕНИ, ЛУК’ЯНОВОЇ НАТАЛІЇ ТА СТРУК МАР’ЯНИ ПОСІЛА 4 МІСЦЕ.
В ОСОБИСТІЙ БОРОТЬБІ ВДАЛОСЯ ЗАВОЮВАТИ БРОНЗУ ІВАНИЦЬКОМУ ГЕОРГІЮ, ПОСТУПИВШИСЬ ЛЬВІВ’ЯНИНУ ГІРНОМУ БОРИСУ ТА СПОРТСМЕНУ І СУМ БОСЕНКУ ВАДИМУ.