ЛЬВІВЩИНА ПРИЙМАЄ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ

SAMSUNG CAMERA PICTURES

З 30 січня по 2 лютого на критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові пройшли перші змагання сезону 2017 року – Чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) з багатоденної гонки. На чемпіонаті приймало участь 164 найсильніших велосипедистів, які представляли 10 областей України. Серед чоловіків перше місце за сумою усіх етапів посів член збірної команди України, майстер спорту міжнародного класу РОМАН ГЛАДИШ. Серед жінок найсильнішою стала член збірної команди України, майстер спорту України ТЕТЯНА КЛІМЧЕНКО. Ці спортсмени готуються до Кубку світу, який проходитиме в Колумбії в середині лютого місяця, а 5 лютого у Львові стартує зимовий Чемпіонат України з олімпійських видів програми. Бажаємо нашим спортсменам успіхів та перемог!!!
Клімченко e1486044925799 ЛЬВІВЩИНА ПРИЙМАЄ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВЕЛОСИПЕДНОГО СПОРТУ

Вітаємо з днем народження Вацебу Оксану Михайлівну!!!

2

Колектив школи вищої спортивної майстерності вітає заступника начальника управління фізичної культури та спорту Вацебу Оксану Михайлівну з днем народження!!!
Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.