Завершився Кубок України з важкої атлетики

З 1 по 4 лютого в м. Чернігові пройшов Кубок України з важкої атлетики.
Загалом в національних кубкових змаганнях взяли участь 75 найкращих важкоатлеток-жінок та 125 чоловіків.
Збірній Львівщини вдалося вибороти кілька нагород на цих змаганнях. Майстер спорту України Ольга Заяць у ривку підкорилися 61 кг, в поштовху 73 кг це «бронзова» нагорода Кубку України.

За крок до п’єдесталу фінішувала й майстер спорту України Діана Нагорнюк. Спортсменка вперше, змагалася у новій ваговій категорії до 90 кг. У ривку Діані підкорилися 77 кг, а в поштовху 88 кг. У результаті 4 місце національного Кубку.

Команда жінок Львівської області виборола 10 командне місце серед 20 представлених збірних команд областей України.

В змаганнях серед чоловіків майстер спорту України Віталій Олевич виявився срібним призером змагань.Наш важкоатлет здобув впевнену перемогу у ривку із результатом 154 кг, випередивши найближчого переслідувача на 9 кілограмів. Однак у поштовху Віталій зміг впоратися тільки із першою спробою на 165 кг. Спробу в поштовху на 170 кг не було зараховано підсумковим рішенням суддів. У результаті мала бронза у поштовху та підсумкове 2 місце національного Кубку із сумою двоборства 319 кг.

Молодий 16-річний важкоатлет Анатолій Горідько вперше на цих змаганнях виконав норматив «Майстра спорту України» у ваговій категорії до 85 кг. Результат спортсмена 130 кг у ривку та 165 кг у поштовху!

Загалом чоловіча команда важкоатлетів Львівської області завершила змагання із 6-м результатом (281,5 очок). Переможцями командної боротьби виявилися хмельничани (635 очок), другими – спортсмени з Харківської області (515 очок), а третіми – важкоатлети Миколаївщини (441 очко).