В Жидачеві пройшов юніорський чемпіонат Львівщини та відкритий турнір “Богатирі Жидачева” з важкої атлетики

богатирі жидачева

4-5 березня 2017 року в м. Жидачеві Львівської області в приміщенні МБК «Папірник» (вул. Т. Шевченка, 1) відбувся чемпіонат Львівської області з важкої атлетики серед юніорів віком до 20 років (1997 – 2002 р.н.) та відкритий важкоатлетичний турнір “Богатирі Жидачева”.
Відзначили директора школи вищої спортивної майстерності подякою за підтримку талановитих спортсменів Жидачевського р-ну та сприяння їхнім високим результатам.

В Києві завершився Чемпіонат України з настільного тенісу

stop7

Справжній скандал розгорнувся на Чемпіонаті України з настільного тенісу. Сім з восьми спортсменів, які ввійшли в ¼ фіналу чоловічого особистого розряду (зокрема Дідух Олександр), вирішили не виходити на поєдинки і фактично бойкотували вирішальну фазу турніру. Причиною цьому слугували умови, в яких проходив Чемпіонат України. Перед усім, це – недостатнє освітлення залу та сонячне проміння, яке відбивалось від столів і створювало проблеми з видимістю м’яча. Тай паркет в спортивному комлексі Педагогічного університеті Драгоманова був не рівня (не було спеціального покриття) Чемпіонату України. Тому заключні раунди Чоловічого особистого розряду, за домовленістю, відбудуться в травні.
Але, не зважаючи, на неприємні ситуації, Чемпіонат України все таки відбувся. Спортсмени ШВСМ повернулись з низкою нагород. Так в жіночому особистому розряді Моцик Ірина здобула золоту нагороду. В командному заліку Моцик Ірина та Братейко Соломія стали другими. Також Ірина (пара) та Братейко Соломія (змішана пара) отримали срібні нагороди.
Щодо чоловіків, то в командному заліку Дідух Олександр, Тимофеєв Олександр та Білий Ростислав завоювали золото. Також Олександр став третім в парі, разом з Ярославом Жмуденком (Черкаська обл.).
Тренер-викладач ШВСМ Віктор Дідух був відзначений грамотами за підготовку чоловічої та жіночої команди.
ШВСМ бажає тренеру та спортсменам вдалого продовження сезону та нових звершень на змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівня.

Завершився Київський Міжнародний турнір

000000000000000

В Києві завершився XXІ Київський Міжнародний турнір з вільної, греко-римської та жіночої боротьби, присвячений видатним українським борцям та тренерам. В турнірі прийняли участь провідні борці з 21 країни світу.
Українські борці не просто бажали порадувати вболівальників, у рідних стінах, видовищними сутичками, але й жадали перемоги, адже на кону був і статус першого номера в збірній, що давало право поїхати на чемпіонат Європи. Правда, і гості ставили за мету виступити якомога успішніше. Тому на килимі розгортались справжні баталії.
У ваговій категорії до 63 кг на найвищу сходинку п’єдесталу піднялась досвідчена Юлія Ткач. Також золоту медаль виборола Алла Черкасова (69 кг). Нажаль Андрій Квятковський (65 кг) та Ольга Шнайдер (53 кг), зупинившись за крок до медалей, стали п’ятими.

Стрільба кульова

Колодяжна

6-12 березня 2017р. у м.Марібор (Словенія) відбудеться чемпіонат Європи зі Стрільби з пневматичної зброї.
Участь у чемпіонаті візьмуть понад 570 стрільців з 46 країн.
В змаганнях приймуть участь спортсмени школи Юлія Коростильова та Анастасія Колодяжна

Пройшов відкритий Всеукраїнський турнір з фехтування “Перші кроки”

перші кроки

4 березня 2017 року в м.Львові відбулися Всеукраїнські дитячі змагання з фехтування на шпагах “Перші кроки” на призи олімпійської чемпіонки Яни Шемякіної. Змагання пройшли на базі Львівського державного Університету фізичної культури та спорту по вул. Черемшини 17. У змаганнях приймало участь майже 200 юних фехтувальників з Києва,Одеси,Харкова,Тернопіля,Хмельницька,Ужгорода,Запоріжжя та Львова.
Організаторами виступили Львівська Академія фехтування за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, обласної федерації фехтування та під патронатом відділення НОК України у Львівській області.