В Києві завершився Чемпіонат України з настільного тенісу

Справжній скандал розгорнувся на Чемпіонаті України з настільного тенісу. Сім з восьми спортсменів, які ввійшли в ¼ фіналу чоловічого особистого розряду (зокрема Дідух Олександр), вирішили не виходити на поєдинки і фактично бойкотували вирішальну фазу турніру. Причиною цьому слугували умови, в яких проходив Чемпіонат України. Перед усім, це – недостатнє освітлення залу та сонячне проміння, яке відбивалось від столів і створювало проблеми з видимістю м’яча. Тай паркет в спортивному комлексі Педагогічного університеті Драгоманова був не рівня (не було спеціального покриття) Чемпіонату України. Тому заключні раунди Чоловічого особистого розряду, за домовленістю, відбудуться в травні.
Але, не зважаючи, на неприємні ситуації, Чемпіонат України все таки відбувся. Спортсмени ШВСМ повернулись з низкою нагород. Так в жіночому особистому розряді Моцик Ірина здобула золоту нагороду. В командному заліку Моцик Ірина та Братейко Соломія стали другими. Також Ірина (пара) та Братейко Соломія (змішана пара) отримали срібні нагороди.
Щодо чоловіків, то в командному заліку Дідух Олександр, Тимофеєв Олександр та Білий Ростислав завоювали золото. Також Олександр став третім в парі, разом з Ярославом Жмуденком (Черкаська обл.).
Тренер-викладач ШВСМ Віктор Дідух був відзначений грамотами за підготовку чоловічої та жіночої команди.
ШВСМ бажає тренеру та спортсменам вдалого продовження сезону та нових звершень на змаганнях Всеукраїнського та Міжнародного рівня.