Климко Михайло та Булавинець Любов – чемпіони Кубку України!

14165144

7-9 квітня в м.Ужгород проходив І етап Кубку України з триатлону. Спортсмени долали дистацію 500 м. плавання, а згодом 12 км. велоперегонів та 3 км бігу. Вдалими стали виступи Львівських спортсменів-триатлоністів Михайла Климка та Любові Булавинець. Саме вони зуміли здобути перемогу над усіма суперниками та стати чемпіонати. Вітаємо чемпіонів та Їх тренерів Прийму С.Б. і Сорохана Ю.Р.

В Болгарії завершився Міжнародний турнір з вільної боротьби

ткач_юлiя

Цими вихідними в Болгарії відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби. Турнір Дан Колов – Нікола Петров вже традиційно є одним з останніх випробовувань напередодні чемпіонату Європи. Тому склад української команди був досить потужний. ШВСМ, на цьому турнірі, була представлена двома спортсменками. У ваговій категорії до 63 кг Юлія Ткач стала чемпіонкою. А Алла Черкасова, у ваговій категорії до 69 кг, поступившись спортсменці з Німеччини Аліні Фокен, виборола срібну нагороду.

Збірна України з боксу готується до виступів на МТ пам’яті М. Мангера

бокс

Боксери Національної збірної України продовжують навчально-тренувальний збір в Херсоні, в рамках якого працюватимуть над бойовою практикою і вдосконаленням свого тактико-технічної майстерності на базі Херсонської ДЮСШ.
Всього в зборах приймають участь 30 боксерів головної боксерської команди України. Також до нашої команди приєдналися збірна Херсонської області і спортсмени з Литви, Молдови та Ізраїлю.
Після закінчення команди візьмуть участь в міжнародному турнірі класу «А» пам’яті майстра спорту СРСР М. Мангера.