Успішні виступи лучників на Чемпіонаті України в Новій Каховці

9-12 квітня в м.Нова Каховка проходить Чемпіонат України зі стрільби з лука серед спортивних шкіл, УОР та відомств.
Жіноча команда Львівської ШВСМ в складі Палехи Катерини, Марченко Вероніки, Соколенко Катерини здобула золоту медаль перемігши у фіналі команду з Чернівців.
Інша наша команда Львів-ШВСМ-2 у складі Шабалітової Катерини, Мачіхи Софії та Баранюк Олени завоювали бронзову медаль.
Ще одну бронзу здобула чоловіча команда лучників в складі Гавелка Юрія, Івашка Маркіяна та Іваницького Георгія. А спортсмени ШВСМ Комонюк Віталій і Мокринський Ярослав разом з Макаревичем Сергієм посіли 2 місце в складі команди Львів-НСБ ЛВС.
В особистому заліку серед чоловіків найвлучнішим виявився молодий львівський спортсмен Іваницький Георій посівши 1-ше місце. Досвідчений спортсмен ШВСМ Івашко Маркіян довів свою майстерність завоювавши бронзову медаль.
Серед лучниць в особистому заліку гарні результати показали Марченко Вероніка, Палеха Катерина і Соколенко Катерина посівши 3,4 і 5 місце відповідно.
Вітаємо спортсменів та тренерів ШВСМ з гарними результатами та бажаємо натхнення на наступні спортивні звершення на Всеукраїнських та міжнародних стартах!!!