Склад команди на Чемпіонат Європи

17309475_1461100437297057_8715280228801483284_n

Тренерська рада назвала склад команди на Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед чоловіків та жінок, що стартує 2 травня в м. Нові Сад (Сербія). Титулована спортсменка ЗМСУ Юлія Ткач боротиметься на Європейській першості у ваговій категорії до 63 кг. МСУМК Алла Черкасова, представлятиме Львівську ШВСМ у ваговій категорії до 69 кг. Сьогодні дівчата перебувають на навчально-тренувальному зборі збірної команди України в м. Києві на ДП ОНСЦ «Кончап-Заспа». Бажаємо нашим спортсменкам вдалого навчально-тренувального процесу та успішних виступів на Чемпіонаті Європи.

Вероніка Марченко – найкраща спортсменка березня

Нагородження Вероніки

За підсумками спільного голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконавчого комітету відділення НОК України у Львівській області визнано львівську спортсменку зі стрільби з лука Вероніку Марченко!
Сьогодні, 19 квітня о 12.00 годині у Дзеркальній залі Львівського Національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася у урочиста церемонія нагородження найкращої спортсменки Львівщини за підсумками виступів у березні 2017 року. Завдяки своїй перемозі на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука у французькому місті Віттель цей титул по-праву заслужила учениця ШВСМ Вероніка Марченко.
Щиро вітаємо Вероніку та її тренера Гавелко Марію Петрівну. Бажаємо їм і надалі переможних виступів на світових аренах!!!