У Львові пройшов Відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщенні

IMG_0506

21-23 квітня у Львові пройшов Відкритий чемпіонат України з триатлону в приміщеннях. Участь в змаганнях взяли участь 283 спортсмени з різних областей України. Спорсмени ШВСМ Дорош Назар зайняв – 7 м., Климко Михайло посів – 11м., Булавинець Любов – 11 м., Гетьман Анастасія – 10 м. Львівська команда посіла 4 м.
Найсильнішою виявилась команда з Донецька, другою стала команда з Житомира, а третьою команда з Запоріжжя.

Завершився Чемпіонат України зі стрільби стендової

Надія Булгакова

В Одесі проходив І етап Чемпіонату України зі стрільби стендової, який завершився успішними виступами спортсменів ШВСМ. На круглому стенді спортсмен ШВСМ переміного складу Кобзарук Андрій посів 2 місце, Дебчинський Олександр 4 місце. Осипенко Любов стала шостою. Серед юніорів Ігор Василенко піднявся на другу сходинку п’єдесталу. В командному заліку спортсмени вибороли 2 місце.
На траншейному стенді Білько Олександр зайняв 2 місце, а Корчинський Андріан 6 місце. Серед жінок Охотська Олена отримала срібну нагороду, а Михайлюкова Вікторія бронзову. Серед юніорок Булгакова Надія стала чемпіонко. В командному заліку спортсмени вибороли золото. Вітаємо спортсменів та тренерів з успішним виступом та бажаємо подальших звершень на Всеукраїнській та Міжнародній арені.