Львівські лучники на European Grand Prix 2017 !!!

НА ПРЕСТИЖНИХ МІЖНАРОДНИХ ЗМАГАННЯХ ЗІ СТРІЛЬБИ З ЛУКА, ЯКІ ПРОХОДИЛИ У М. ЛЄГНІЦА (ПОЛЬЩА), У СКЛАДІ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ЛЬВІВ’ЯНИН ТА СПОРТСМЕН ШВСМ ГЕОРГІЙ ІВАНИЦЬКИЙ РАЗОМ З ВІКТОРОМ РУБАНОМ І ОЛЕКСІЄМ ГУНБІНОМ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ. СПЕРШУ У ПІВФІНАЛІ НАШІ СПОРТСМЕНИ НЕ ЗАЛИШИЛИ ЖОДНИХ ШАНСІВ СУПЕРНИКАМ З КОМАНДИ ГРУЗІЇ – 6:0 А У ФІНАЛІ ЧОЛОВІЧОГО КОМАНДНОГО ТУРНІРУ УКРАЇНЦІ У ЗАПЕКЛІЙ БОРОТЬБІ ПЕРЕМОГЛИ РОСІЯН 5:4 (26:24). В ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ТУРНІРІ ІВАНИЦЬКИЙ ПОСІВ ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ. У ПОЄДИНКУ ЗА «БРОНЗУ» ВІН ПОСТУПИВСЯ КАЦПЕРУ СЄРАКОВСКОМУ З ПОЛЬЩІ 3:7.
У ЛЄГНІЦІ КРІМ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ ОКРЕМОЮ КОМАНДОЮ ВИСТУПАЛА ЛЬВІВСЬКА ШКОЛА ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ. В ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ТУРНІРІ ЧОЛОВІКІВ ПРЕДСТАВНИК НАШОЇ ШВСМ ЮРІЙ ГАВЕЛКО УСПІШНО ВИСТУПИВ НА СТАДІЯХ 1/24 І 1/16, А В 1/8 ФІНАЛІ БУВ ЗМУШЕНИЙ ЗМАГАТИСЯ З ІВАНИЦЬКИМ. У ПРОТИСТОЯННІ ЛЬВІВ’ЯН ІВАНИЦЬКИЙ У ПОЛЬЩІ ВИГРАВ 7:3.
ЩЕ ОДНА ТИТУЛОВАНА СПОРТСМЕНКА ШВСМ ВЕРОНІКА МАРЧЕНКО, ЯКА ВИСТУПАЛА У СКЛАДІ КОМАНДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ШКОЛИ ВИЩОЇ СПОРТИВНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ, НА ТУРНІРІ EUROPEAN GRAND PRIX 2017 – LEG 1» ЗДОБУЛА «БРОНЗУ». У ПОЄДИНКУ ЗА ТРЕТЄ МІСЦЕ В ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ЗАЛІКУ ВОНА ПЕРЕМОГЛА ІТАЛІЙКУ ВАНЕССУ ЛАНДІ 6:4. В ІНДИВІДУАЛЬНОМУ ТУРНІРІ ЖІНОК ЗМАГАЛАСЯ І ЩЕ ОДНА ПРЕДСТАВНИЦЯ ЛШВСМ – КАТЕРИНА СОКОЛЕНКО. В 1/16 ВОНА ЗДОЛАЛА ПАУЛІНУ ТИШКО З ПОЛЬЩІ, А В 1/8 ПОСТУПИЛАСЯ ГРУЗИНЦІ КРІСТІН ЕСЕБУА.