У Львові проходив Кубок України зі стрільби стендової “Кубок Галичини”

З 11 по 14 травня у м. Львові на СБ «Львівський стрілецький стенд» проходив ІІ етап Кубка України зі стрільби стендової «Кубок Галичини». В змаганнях прийняли участь 73 спортсмени з усієї України. Успішними виступами порадували своїх вболівальників спортсмени ШВСМ.
Так на круглому стенді Кобзарук Андрій здобув золоту медаль. Дебчинський Олександр став восьмим, а Купчак Василь чотирнадцятим. Серед юніорів Василенко Ігор піднявся на третю сходинку п’єдесталу. Серед жінок Осипенко Любов стала п’ятою.
На траншейному стенді, серед жінок, на п’єдестал піднялись одразу дві представниці ШВСМ. Охотська Олена виборола золото, а Булгакова Надія бронзу. Серед чоловіків, Корчинський Андріан посів 4 місце, а Білько Олександр чотирнадцяте.
Вітаємо тренерів та спортсменів з успішним виступом та бажаємо вдалого продовження спортивного сезону.