У Львові розпочався Чемпіонат України з фехтування на рапірах

рапіра

23 травня 2017 року на базі спортивного комплексу «Динамо» у місті Львові (вул. Вітовського, 53) урочисто розпочався чемпіонат України з фехтування на рапірах серед дорослих спортсменів.

Учасників змагань вітали начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області Юрій Майборода, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Петро Климчук, державний тренер штатної збірної команди України з фехтування Дмитро Моргун, директор ДЮСШ “Атлет” Віктор Нікулін, головний суддя змагань Олександр Стаканов, старший тренер збірної команди України чоловічої рапіри Сергій Гаравський
В чемпіонаті беруть участь понад 130 спортсменів з різних областей України( 50 жінок, 70 чоловіків)

Роман Гладиш та Тетяна Клімченко – переможці міжнародних змагань Гран Прі Мінська

гладиш 1

У м. Мінську (Білорусь) 18-20 травня 2017р. відбулися міжнародні рейтингові змагання Гран Прі Мінську з велоперегонів на треку.
В омніумі переможцем змагань став Роман Гладиш, в командній гонці переслідування Роман виборов бронзу, а у скретчі – груповій гонці на 15 км фінішував четвертим. Тетяна Клімченко стала переможницею у скретчі, а у груповій гонці Тетяна була шостою. Андрій Куценко і Володимир Бцчинський в командному спринті були п’ятими.