Завершилась Всеукраїнська Універсіада з важкої атлетики

82348720

З 23 по 26 травня в м. Миколаєві пройшов Чемпіонат України серед студентів (Універсіада) з важкої атлетики. Цьогорічні змагання зібрали 156 учасників.
У складі команди жінок Львівської області змагалися майстер спорту України Заяць Ольга у ваговій категорії 48 кг, яка виборола срібну медаль, майстер спорту України Нагорнюк Діана змогла вибороти бронзову нагороду у ваговій категорії до 90 кг, Коробова Вікторія у ваговій категорії 53 кг посіла четверте місце. В змаганнях серед чоловіків Николин Олег у ваговій категорії 69 кг став срібним призером із сумою двоборства 255 кг, Олевич Віталій у ваговій категорії 85 кг із сумою двоборства 317 кг заваював бронзу, Закашевський Павло у ваговій категорії 105 кг із сумою двоборства 355 кг посів 4 місце, Калапач Василь у ваговій категорії 69 кг із сумою двоборства 234 кг був четвертим.
Команда Львівської області посіла 2 сходинку. Переможцями командної боротьби виявилися хмельничани, а третіми – важкоатлети Києва.

Ганна Соловей – переможниця міжнародних змагань в Києві

соловей 2

26-28 травня в м. Києві відбулися міжнародні рейтингові змагання Horizon Park Race for Peace з велосипедного спорту на шосе. В індивідуальній гонці на 28 км переможницею стала Соловей Ганна, у груповій гонці 90 км Ганна була дванадцятою. Тетяна Клімченко у груповій гонці посіла 23 місце, Роман Гладиш восів 16 місце, а Валерій Тарадай був 15. В змаганнях приймало участь 20 країн.

Софія Прийма 3-тя на Чемпіонаті Європи з триатлону (акватлону)

Прийма

З 26 по 28 травня в м.Братіслава (Словаччина) проходив чемпіонат Європи серед юніорів з триатлону (акватлону), де Прийма Софія завоювала бронзову медаль.
Федерація триатлону України зазначає, що, попри можливість виступати винятково у цій та молодіжній вікових категоріях, Софія також нерідко бере участь у турнірах групи ЕЛІТ серед жінок. Прийму по праву вважають однією з найбільш перспективних триатлеток України та Західної Європи.

Вітаємо Софію та тренерський колектив!

Анастасія ГОРЛОВА чемпіонка другого етапу Кубку світу!!!

1495962638_k2-200_3

В угорському Сегеді українські веслувальниці львів’янка Анастасія Горлова та полтавчанка Марія Кічасова здобули золото у завершальний змагальний день другого етапу Кубку світу з веслування на байдарках і каное.
Українки показали результат 36,922 під час запливу у дисципліні байдарка-двійка дистанцією 200 м.