Завершилась Всеукраїнська Універсіада з важкої атлетики

З 23 по 26 травня в м. Миколаєві пройшов Чемпіонат України серед студентів (Універсіада) з важкої атлетики. Цьогорічні змагання зібрали 156 учасників.
У складі команди жінок Львівської області змагалися майстер спорту України Заяць Ольга у ваговій категорії 48 кг, яка виборола срібну медаль, майстер спорту України Нагорнюк Діана змогла вибороти бронзову нагороду у ваговій категорії до 90 кг, Коробова Вікторія у ваговій категорії 53 кг посіла четверте місце. В змаганнях серед чоловіків Николин Олег у ваговій категорії 69 кг став срібним призером із сумою двоборства 255 кг, Олевич Віталій у ваговій категорії 85 кг із сумою двоборства 317 кг заваював бронзу, Закашевський Павло у ваговій категорії 105 кг із сумою двоборства 355 кг посів 4 місце, Калапач Василь у ваговій категорії 69 кг із сумою двоборства 234 кг був четвертим.
Команда Львівської області посіла 2 сходинку. Переможцями командної боротьби виявилися хмельничани, а третіми – важкоатлети Києва.