Роман Гладиш – срібний призер міжнародної багатоденної гонки пам’яті В.Скопенка

Гладиш

З 29 травня по 3 червня 2017 року відбулися міжнародні змагання з велосипедного спорту на шосе “61 міжнародна велогонка Українсько-Польської дружби пам’яті В.Ф.Скопенка. Гонка складалася з 6-ти етапів загальною протяжністю 670,8 км. Шість етапів Роман Гладиш подолав за 15год 58хв 28сек і 57сек поступився переможцю Міколаю Гутеку із збірної Польщі. У генеральній класифікації срібним призером велогонки став Роман Гладиш. В змаганнях приймали участь 104 учасника, чотири українських команд, вісім команд поляків та одна команда з Білорусі.

Завершився ІІІ етап Кубку України зі стрільби стендової “Кубок Чорного моря”

Олена Охотська

З 1 по 4 червня в м. Одеса проходив ІІІ етап Кубку України зі стрільби стендової «Кубок Чорного моря», який завершився успішними виступами спортсменів ШВСМ. Так на круглому стенді Кобзарук Андрій здобув золоту медаль. Дебчинський Олександр став п’ятнадцятим, а Купчак Василь двадцятим. Серед юніорів Василенко Ігор, нажаль, став лише четвертим.
На траншейному стенді відзначились жінки. На п’єдестал піднялись одразу дві представниці ШВСМ. Охотська Олена виборола срібло, а Булгакова Надія бронзу. Серед чоловіків Білько Олександр, зупинившись за крок до п’єдесталу, став четвертим.
Вітаємо тренерів та спортсменів з успішним виступом та бажаємо вдалого продовження спортивного сезону.