На Львівському велотреці завершилася ціла серія змагань

З 11 по 15 серпня в м. Львові на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України завершилася ціла серія офіційних представницьких змагань з велосипедного спорту (трек): міжнародні рейтингові змагання “Гран-Прі Галичини-2017”, відкритий «Кубок Львова», Кубок України (в командній гонці, медісон) та чемпіонат України з велосипедного спорту (олімпійські номери програми; юнаки, дівчата). До Львова приїхали позмагатися 130 велосипедистів з України, Азербайджану, Росії, Литви, Польщі, Словаччини та провідні велосипедисти збірних команд областей України. Серед спортсменів нашої школи відзначилися: Анна Соловей, Тетяна Клімченко, Андрій Куценко, Роман Гладиш, Володимир Бучинський.
Переможницями на Кубку України в командній гонці (серед жінок) на 4 км стали Соловей Анна і Клімченко Тетяна, серед чоловіків – Роман Гладиш. На міжнародних змаганнях «Гран-Прі Галичини» в груповій гонці скретч Соловей Анна посіла 1 місце, Роман Гладиш був другим. В омніумі Роман Гладиш завоював золото, Тетяна Клімченко посіла 5 місце. В гіті на 1000 метрів з місця Андрій Куценко завоював срібло. В кейріні Володимир Бучинський посів 2 місце, а Андрій Куценко посів 3 місце. В медісоні Роман Гдадиш був першим (разом зі спортсменом з Вінниці), Тетяна Клімченко друга (зі спортсменкою з Б.Церкви).