Юлія Ткач – віце-чемпіонка світу!!!

Юлія Ткач безумовно від самого початку була однією з головних фавориток цьогорічного чемпіонату світу. Вона вже здобула свого часу золото цих змагань і цього разу впевнено йшла до фіналу.
В першій сутичці Юлія безапеляційно (10:0) здолала ізраїльську борчиню Ілону Кратіш – триразову срібну призерку чемпіонатів Європи.
Чемпіонка Європейських Ігор та бронзова призерка чемпіонату світу 2014 року росіянка Валерія Лазінська також не змогла встояти під натиском Юлії – 5:0.
Боротьба за вихід до фіналу була напруженою. Суперниця – дворазова чемпіонка Середземноморських Ігор та багаторазова призерка чемпіонатів Європи Сахін Хафізе з Туреччини, також була налаштована серйозно і навіть змогла завоювати 5 балів, але Юля знову виявилася сильнішою і перемогла здобувши 13 балів!
У фіналі Юля зустрілась з молодою, але дуже амбітною монгольською борчинею – Оркхон Пуревдорджі. Яка цього року перемогла на всіх міжнародних турнірах, в яких приймала участь. На жаль Юлії не вистачило зовсім трішки до золота, але вона дала гідний бій і стала віце-чемпіонкою.
Вітаємо Юлію Ткач та тренерський штаб!

за посиланням ukrwrestling.com/home/media/news/page-4988/