Розпочався Чемпіонат України з кульової стрільби

фото куля

З 14 по 19 вересня 2017 року у спортивно-стрілецькому комплексі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України триватиме відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї, присвячений пам’яті видатного львівського тренера, Заслуженого тренера України Анатолія Павловича Кукси.
Цьогоріч на учать у змаганнях очікується рекордна кількість – 303 кращих спортсмена, які представлятимуть збірні команди 16 областей України та м. Києва в т.ч. збірна Донеччини.
Чемпіонат України є одним із важливих етапів відбору кандидатів до складу збірної команди України, що братиме участь в боротьбі за право участі у чемпіонаті Європи, що відбудеться в лютому 2018 року в м.Дьйор, Угорщина.

Завершився Чемпіонат України з велосипедного спорту на треку

валера

З 13 по 17 вересня в м. Львові у критому велотреку Навчально-спортивної бази літніх видів спорту завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на треку серед чоловіків та жінок з олімпійських номерів програми, в якому приймали участь учні нашої школи.
До Львова прибули усі найкращі велосипедисти національного рівня, які представили збірні команди 10 областей України. Львівщина представлена двома командами. Приймало участь понад 130 учасників.
В гіті на 1000 метрів Андрій Куценко став переможцем. Чемпіонами України в командному спринті стали Володимир Бучинський та Андрій Куценко, а Юрій Мудрий – завоював срібло. Окрім того, у кейріні (гонка за мотоциклом) Володимир Бучинський завоював срібло. Анна Соловей та Роман Гладиш в медісоні (гонка парами) стали переможцями. В омніумі Тетяна Клімченко завоювала золото. В командній гонці переслідування Гладиш Роман посів друге місце.