У Львові завершився Кубок України зі стрільби кульової

З 29 вересня по 4 жовтня 2017 року у м. Львові на спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України відбувся Кубок України зі стрільби кульової з олімпійських вправ.
У змаганнях приймали участь понад 220 кращих атлети країни, які представили збірні команди 14 областей України та м.Києва, в т.ч. збірна Донеччини.
Результати змагань:
У стрільбі з довільної гвинтівки (у вправі МГ-9) бронзу виборов Олександр Галкін. У змаганнях змішаних команд, які з 2020 р. увійдуть в олімпійську програму дует у складі Юлії Коростильової і Павла Коростильова виявився сильнішим. Болонна Ольга і Петрів Олександр стали четвертими. У вправі МП-8 (швидкостриляючий пістолет) кращим був Володимир Пастернак. Олександр Петрів у цій же вправі виборов срібло, а Сергій Журба – бронзу. В змаганнях з пневматичного пістолету серед жінок Христина Бурак стала першою, Ольга Болонна – п’ятою. У стрільбі зі стартового пістолету (вправа МП-5) Анастасія Бондарук завоювала срібло, Юлія Коростильова стала четвертою, а Христина Бурак – восьмою. У вправі МГ-6 (довільна гвинтівка 50 м 3Х40 пострілів) Олександр Галкін виборов бронзу. У вправі МП-6 (довільний пістолет) Олександр Петрів був третім. У змаганнях з пневматичного пістолету (вправа ПП-3) Володимир Пастернак став п’ятим.
Національний Кубок-2017 є одним із важливих етапів відбору кандидатів до складу збірної команди України, що братиме участь у чемпіонаті Європи (лютий 2018 року, м.Дьйор, Угорщина).