У Львові завершився Кубок України з фехтування

З 28 вересня по 3 жовтня 2017 року у місті Львові в манежі Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вул. М. Черемшини, 17.) пройшов Кубок України з фехтування на шпагах та рапірах серед дорослих спортсменів.
На турнірі приймали участь близько 100 найкращих фехтувальників зі всіх областей України.
Подвійною перемогою завершився Кубок для Клода Юнеса. Він переміг як в особистій першості, так і в командних змаганнях у складі збірної Львівської області. У командній першості збірна Львівщини-І, до складу якої входили Клод Юнес, Ростислав Герцик і Максим Гаравський, у вирішальному поєдинку перемогла збірну Києва 45:43. Друга команда нашої області, за яку виступали Юрій Джус, Олексій Стрельцов, стала бронзовим призером. У жіночому турнірі у фехтуванні на шпагах Ксенія Пантелеєва виборола срібло, поступившися Олені Кривицькій. Юлія Свистіль стала бронзовою призеркою цих змагань. У командній першості збірна Львівщини, до складу якої входили Свистіль, Панталеєва, Гошко і Мазепа завоювали срібло, поступившись команді Київ-1.