Нагородженно кращих спортсменів та тренерів Львівщини!

У середу, 25 жовтня у дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася урочиста церемонія відзначення кращих спортсменів Львівщини та їх тренерів за підсумками липня, серпня та вересня 2017 року. Приємно, що двоє з нагореджених спортсменів є учні ШВСМ, а саме: найкраща спортсменка Львівщини за підсумками серпня 2017року – срібна призерка чемпіонату світу в м. Париж – борчиня Юлія Ткач та найкраща спортсменка Львівщини за підсумками липня 2017року – переможниця юніорського етапу Кубку Європи в м.Тульча – триатлоністка Софія Прийма, тренери Сергій Прийма, Юрій Сорохан.
Нагородження грошовими винагородами та цінними подарунками проводили: голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, начальник управління фізичної культури та спорту ЛОДА Юрій Майборода, директор ЛУФК Степан Родак, а також чиновники Львівської обласної державної адміністрації

Вітаємо спортсменів та тренерів ШВСМ!

5703971 150x150 Нагородженно кращих спортсменів та тренерів Львівщини!5704449 150x150 Нагородженно кращих спортсменів та тренерів Львівщини!