Гоза Володимир повернувся на поміст!!!!!

важка-2 на сайт

У м. Харкові в спортивному комплексі “Локомотив” з 21 по 24 листопада 2017 року відбувся Чемпіонат України серед спортсменів ШВСМ та Всеукраїнський турнір пам’яті Олімпійського чемпіона І.Рибака.
Після складної травми та операції після всеукраїнської універсіади наш спортсмен стає найсильнішим в Україні вже у новій для себе ваговій категорії до 105 кг. Результат Жидачівського богатиря 180 у ривку та 215 у поштовху. Вітаємо спортсмена та тренерів Гентоша А. та Гентоша В. з перемогою!!!

В місті Києві завершився чемпіонат України з настільного тенісу серед молоді віком до 21 року.

display9e77b60ae670553f1c9a4f35c92f7a96

У складі збірної команди Львівської області змагалася сортсменка Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності Соломія Братейко (тренер В. Дідух). В напруженій спортивній боротьбі Соломія захистила свій титул найкращої молодої тенісистки України, який вона здобула й торік, у 2016 році. На даний час Соломія є членом збірної команди України.

Анна Соловей – срібна призерка етапу Кубку світу

соловей-2

З 3 по 5 листопада в м. Прушков (Польща) пройшов етап Кубку світу з велосипедного спорту на треку. У груповій гонці по очкам Анна Соловей здобула срібло. У медісоні (парна гонка) Анна Соловей разом з Анною Нагірною посіли 6 місце. Клімченко Тетяна в омніумі (6 видів) посіла 11 місце. В олімпійському спринті Володимир Бучинський разом із Андрієм Куценко і Андрієм Винокуровим посіли 12 місце. У медісоні Роман Гладиш разом із Тарасом Шевчуком посіли 13 місце.