ВІТАЄМО АНДРІЯ ОРЛІКОВСЬКОГО З ЮВІЛЕЄМ!!

квіти-6

Колектив ШВСМ вітає Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Заслуженого тренера України з фехтування Андрія Вікторовича Орліковського з ЮВІЛЕЄМ!!!
Бажаємо людського щастя, міцного здоров’я, благополуччя, життєвих і спортивних успіхів.
Нехай втілюються в життя прагнення і сподівання, здійснюються задуми та мрії.

ДЕНЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

ATO-1

20 лютого стало назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях.Як би ви не ставились до Майдану, що би ви не думали про його учасників, єдине те, що вони хотіли кращого майбутнього для українців, вже варте пошани. Вони розпочали процес духовної перебудови нації.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

В Швеції завершився міжнародний турнір з вільної боротьби

Ткач

З 17 по 18 лютого в м. Кліппен (Швеція) відбувся кваліфікаційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед жінок та юніорок. Юлію Ткач у фіналі чекала зустріч з багаторазовою переможницею турніра Девіда Шульца та дворазовою призеркою Панамериканського чемпіонату Кайла-Колін Міркл. Юлія була за крок до перемоги, але спірне питання судді вирішили не на її користь. Таким чином Юлія у ваговій категорії до 62 кг здобула срібло. Також серйозна суперниця була в фіналі і в Алли Черкасової. Даніела Лаппаж з Канади має титул чемпіонки світу серед молоді та чимало перемог на престижних міжнародних змаганнях. В результаті напруженої сутички Алла Черкасова у ваговій категорії до 68 кг також здобула срібну нагороду.

Станіслав Горуна – бронзовий призер прем’єр ліги серії “А”

Stanislav-Horuna

16 по 18 лютого 2018 року в м. Дубаї (ОАЕ) відбулась прем’єр ліга серії “А” з карате. Станіслав Горуна здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 75 кг.
Вітаємо Станіслава Горуну та тренера Богдана І.О.

Іваницький Георгій та Марченко Вероніка повертаються з бронзою з Чемпіонату світу

лук-3

З 15 по 18 лютого в м. Янктон (США) відбувся чемпіонат світу у приміщенні зі стрільби з луку. У змаганнях серед жінок у командній першості «бронзові» нагороди вибороли львів’янки Вероніка Марченко та Соломія Трапезнікова. Медаль такого ж ґатунку у командній першості серед чоловіків здобув Георгій Іваницький. Серед юніорів у командній першості здобула «бронзу» Жанна Наумова, особисто вона була шостою.

Станіслав Горуна – переможець другого етапу всесвітньої серії з карате

горуна-2

З 10 по 11 лютого 2018 року в м. Гвадалахара (Іспанія) відбувся другий етап всесвітньої серії з карате «Premier League Karate 1». Станіслав Горуна здобув перемогу у найпрестижнішій категорії турніру-75 кг. В цьому представницькому турнірі взяли участь близько тисячі спортсменів з понад 50 країн світу.