В Швеції завершився міжнародний турнір з вільної боротьби

Ткач

З 17 по 18 лютого в м. Кліппен (Швеція) відбувся кваліфікаційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед жінок та юніорок. Юлію Ткач у фіналі чекала зустріч з багаторазовою переможницею турніра Девіда Шульца та дворазовою призеркою Панамериканського чемпіонату Кайла-Колін Міркл. Юлія була за крок до перемоги, але спірне питання судді вирішили не на її користь. Таким чином Юлія у ваговій категорії до 62 кг здобула срібло. Також серйозна суперниця була в фіналі і в Алли Черкасової. Даніела Лаппаж з Канади має титул чемпіонки світу серед молоді та чимало перемог на престижних міжнародних змаганнях. В результаті напруженої сутички Алла Черкасова у ваговій категорії до 68 кг також здобула срібну нагороду.

Станіслав Горуна – бронзовий призер прем’єр ліги серії “А”

Stanislav-Horuna

16 по 18 лютого 2018 року в м. Дубаї (ОАЕ) відбулась прем’єр ліга серії “А” з карате. Станіслав Горуна здобув бронзову нагороду у ваговій категорії 75 кг.
Вітаємо Станіслава Горуну та тренера Богдана І.О.

Іваницький Георгій та Марченко Вероніка повертаються з бронзою з Чемпіонату світу

лук-3

З 15 по 18 лютого в м. Янктон (США) відбувся чемпіонат світу у приміщенні зі стрільби з луку. У змаганнях серед жінок у командній першості «бронзові» нагороди вибороли львів’янки Вероніка Марченко та Соломія Трапезнікова. Медаль такого ж ґатунку у командній першості серед чоловіків здобув Георгій Іваницький. Серед юніорів у командній першості здобула «бронзу» Жанна Наумова, особисто вона була шостою.