Братейко Соломія – чемпіонка Європи!

display9e77b60ae670553f1c9a4f35c92f7a96

З 8 по 11.03.2018 р. в м.Мінську, Білорусія проходив 2-й чемпіонат Європи з настільного тенісу до 21 року.
Виступала Соломія Братейко у парному розряді зі спортсменкою з Польщі Natalia Bajor.

В 1/8 фіналу Соломія Братейко-Natalia Bajor з рахунком 3:0 перемогли пару спортсменок з Румунія та Росії
в 1/4 фіналу Соломія Братейко-Natalia Bajor перемогли пару з Хорватії, також з рахунком 3:0

У півфіналі Соломія Братейко-Natalia Bajor здобули перемогу з рахунком 3:2 над спортсменками з Румунії

У фіналі дівчата здобули перемогу над бельгійками 3:0 та здобули золоту медаль!

Вітаємо нашу спортсменкута з найвищою сходинкою п’єдисталу та бажаємо їй і надалі здобувати життєві та спортивні перемоги!!!

ВІТАЄМО КЛИМЧУКА ПЕТРА ВАСИЛЬОВИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

1

Колектив ШВСМ щиро вітає директора ШВСМ Климчука Петра Васильовича з Днем Народження!!! Бажаємо міцного здоров’я, творчих успіхів та благополуччя. Нехай втілюються в життя прагнення і сподівання, здійснюються задуми та мрії.

Про відзнаку Президента України “За участь в антитерористичній операції”

нагорада-1

Згідно Указу Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016 ЖУРБУ СЕРГІЯ ІГОРОВИЧА – спортсмена ШВСМ відділення стрільби кульової нагороджено відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції”.

ВІТАЄМО РЕДЬКА ПАВЛА ПАВЛОВИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

IMG_2310

Колектив ШВСМ щиро вітає Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Заслуженого тренера України, МСМК з веслування на байдарках і каное, заступника директора ШВСМ з АГР РЕДЬКА ПАВЛА ПАВЛОВИЧА!!! Бажаємо йому міцного здоров’я, творчих успіхів та благополуччя!!!

Завершився Чемпіонат світу з велотреку

вело

З 28 лютого по 4 березня 2018 року в нідерландському Апелдорні завершилась світова першість з велосипедного спорту (трек), в якій взяли участь понад 350 кращих гонщиків Планети з понад 40 країн. В складі збірної команди України змагалися й четверо велосипедистів Львівщини: Роман Гладиш, Тетяна Клімченко, Ганна Соловей, Олена Старикова.
Роман Гладиш в скретчі став четвертим, а в омніумі посів 17 місце. Тетяна Клімченко в скретчі замкнула десятку сильніших, в омніумі (велотрековому багатоборстві) Тетяна посіла 23 м. Олена Старікова в спринті посіла також 10 місце, в гіті на 500 м Олена посіла 5 місце. Анна Соловей в олімпійському виді програми-медісоні (прана гонка) посіла 8 місце.