Відійшов у вічність МС Олександр Іванов…

IMG_723512

19 березня 2018 р. на 69 році життя після важкої хвороби відійшов у вічність Олександр Іванов. Олександр Володимирович був майстром спорту зі стрільби стендової, чемпіоном України серед молоді, багаторазовим призером чемпіонатів України серед дорослих. У 2006-2007 рр. очолював роботу Львівського стрілецького стенду.
Пам’ятаємо як хорошу, чуйну людину, прекрасного батька, мужнього чоловіка та хорошого спеціаліста.
Колектив ШВСМ щиро співчуває родині, близьким та друзям Олександра Володимировича…

Братейко Соломія – чемпіонка Європи!

display9e77b60ae670553f1c9a4f35c92f7a96

З 8 по 11.03.2018 р. в м.Мінську, Білорусія проходив 2-й чемпіонат Європи з настільного тенісу до 21 року.
Виступала Соломія Братейко у парному розряді зі спортсменкою з Польщі Natalia Bajor.

В 1/8 фіналу Соломія Братейко-Natalia Bajor з рахунком 3:0 перемогли пару спортсменок з Румунія та Росії
в 1/4 фіналу Соломія Братейко-Natalia Bajor перемогли пару з Хорватії, також з рахунком 3:0

У півфіналі Соломія Братейко-Natalia Bajor здобули перемогу з рахунком 3:2 над спортсменками з Румунії

У фіналі дівчата здобули перемогу над бельгійками 3:0 та здобули золоту медаль!

Вітаємо нашу спортсменкута з найвищою сходинкою п’єдисталу та бажаємо їй і надалі здобувати життєві та спортивні перемоги!!!

ВІТАЄМО КЛИМЧУКА ПЕТРА ВАСИЛЬОВИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

1

Колектив ШВСМ щиро вітає директора ШВСМ Климчука Петра Васильовича з Днем Народження!!! Бажаємо міцного здоров’я, творчих успіхів та благополуччя. Нехай втілюються в життя прагнення і сподівання, здійснюються задуми та мрії.

Про відзнаку Президента України “За участь в антитерористичній операції”

нагорада-1

Згідно Указу Президента України від 17 лютого 2016 року № 53/2016 ЖУРБУ СЕРГІЯ ІГОРОВИЧА – спортсмена ШВСМ відділення стрільби кульової нагороджено відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції”.

ВІТАЄМО РЕДЬКА ПАВЛА ПАВЛОВИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

IMG_2310

Колектив ШВСМ щиро вітає Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Заслуженого тренера України, МСМК з веслування на байдарках і каное, заступника директора ШВСМ з АГР РЕДЬКА ПАВЛА ПАВЛОВИЧА!!! Бажаємо йому міцного здоров’я, творчих успіхів та благополуччя!!!

Завершився Чемпіонат світу з велотреку

вело

З 28 лютого по 4 березня 2018 року в нідерландському Апелдорні завершилась світова першість з велосипедного спорту (трек), в якій взяли участь понад 350 кращих гонщиків Планети з понад 40 країн. В складі збірної команди України змагалися й четверо велосипедистів Львівщини: Роман Гладиш, Тетяна Клімченко, Ганна Соловей, Олена Старикова.
Роман Гладиш в скретчі став четвертим, а в омніумі посів 17 місце. Тетяна Клімченко в скретчі замкнула десятку сильніших, в омніумі (велотрековому багатоборстві) Тетяна посіла 23 м. Олена Старікова в спринті посіла також 10 місце, в гіті на 500 м Олена посіла 5 місце. Анна Соловей в олімпійському виді програми-медісоні (прана гонка) посіла 8 місце.