ЗАВЕРШИВСЯ ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД ЮНІОРІВ

З 27 по 31 березня 2018 року в м. Берегове, Закарпатської області на спортивній базі «Закарпаття» пройшов Чемпіонат України з важкої атлетики серед юніорів. В рамках чемпіонату також відбувся Всеукраїнський антидопінговий семінар для спортсменів і тренерів з важкої атлетики. Цьогорічні змагання зібрали 202 учасника.
У складі команд чоловіків Львівської області змагалися: Приймак Богдан – кандидат в майстри спорту у ваговій категорії 77 кг із сумою двоборства 270 кг здобув бронзову нагороду. Майстер спорту України Мочернюк Данило виборов бронзову нагороду у ваговій категорії 94 кг із сумою двоборства 299 кг.
Майстер спорту України Горідько Антолій у ваговій категорії 85 кг посів 6 місце, кандидат в майстри спорту Терлак Віталій у ваговій категорії 94 кг був сьомий. Майстер спорту України Махмудов Олег у ваговій категорії 69 кг посів 5 місце, майстер спорту України Галій Володимир у тій самій категорії був дев’ятим. Команда Львівської області посіла 3 сходинку. Переможцями командної боротьби виявилася команда Харкова, а другими – важкоатлети Дніпра.