СОЛОМІЯ БРАТЕЙКО – найкраща спортсменка березня!!!

display9e77b60ae670553f1c9a4f35c92f7a96

За підсумками щомісячного голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і членів виконкому відділення НОК України у Львівській області найкращою спортсменкою березня було визнано ученицю школи вищої спортивної майстерності майстра спорту України з настільного тенісу БРАТЕЙКО СОЛОМІЮ. Здобувши перемогу у парному розряді з представницею Польщі на молодіжному чемпіонаті Європи, який проходив з 8 до 11 березня в Мінську (Білорусія) також виконала норматив МСУМК.
Вітаємо Соломію та її тренера Ві́ктора Дідуха.

У Львові пройшов відкритий Кубок України зі стрільби стендової

фото стенд-2

З 12 по 15 квітня у м. Львові на СБ «Львівський стрілецький стенд» проходив відкритий Кубок України зі стрільби стендової «Кубок Галичини». В змаганнях прийняли участь 73 спортсмени з усієї України. Успішними виступами порадували своїх вболівальників спортсмени ШВСМ.
Так на круглому стенді Кобзарук Андрій здобув золоту медаль. Грибовський Ростислав став дев’ятим. Серед жінок Осипенко Любов стала восьмою.
На траншейному стенді, серед жінок, Охотська Олена виборола золото, а Булгакова Надія срібло. Серед чоловіків, Білько Олександр посів 4 місце.
Вітаємо тренерів та спортсменів з успішним виступом та бажаємо вдалого продовження спортивного сезону.