Завершився міжнародний турнір в Бухаресті

Дубовий

З 30 травня по 4 червня в румунському місті Бухарест проходив міжнародний турнір з боротьби вільної серед юніорів, де приймав участь спортсмен ШВСМ Дубовий Євген. У категорії 74 кг. Євгену у важкій боротьбі вдалось здобути перемогу над спортсменом з Молдови та посісти третє місце на п’єдисталі пошани, що дозволило нам ще раз з гордістю побачити підняття синьо-жовтого стяга та прослухати гімн України.
Вітаємо Дубового Євгена та його тренера Духа Ігора Григоровича!

Прийма Софія – бронзова призерка Кубку Європи

софія

Цими вихідними в сонячному місці Дніпро проходив Кубок Європи з триатлону на спринтерській дистанції
0.75/20.0/5.0. та Кубок Європи з триатлону на спринтерській дистанції серед юніорів 0.75/20.0/5.0.
Софія Прийма замкнула чільну трійку лідерів, поступившись спортсменці з Румунії та титулованій українській триатлетці Юлії Єлістратовій. Цей старт був відбірковим до чемпіонату Європи, отож вже 7 липня в Естонії Україну представлятимуть одразу 2 спорстменки.
Ще один спортсмен ШВСМ, юнак Василь Винницький цьогоріч приймав участь у цих змаганнях вже серед юніорів. І хоча здолати значно старших спортсменів йому ще не вдалось, однак серед юнаків Василь був наспритнішим та візьме участь у кваліфікаційних змаганнях в Іспанії, які будуть відбором до ІІІ юнацьких Олімпійських Ігор.
Вітаємо наших Львівських спортсменів та тренерів Прийму С.Б. та Сорохана Ю.Р. в прекрасним виступом на Кубку Європи та бажаємо і надалі здобувати високі місця на п’єдисталі перемоги.

Завершився весняний Чемпіонат України з велоспорту на треку

IMG_5026

З 27 по 31 травня в м. Києві пройшов весняний Чемпіонат України з олімпійських номерів програми з велосипедного спорту на треку.
Серед спортсменів нашої школи відзначилися: Валерія Кононенко, Анна Соловей, Тетяна Клімченко, Роман Гладиш, Володимир Бучинський, Андрій Куценко.
Переможницями на Чемпіонаті України в командній гонці (серед жінок) на 4 км стали Кононенко Валерія і Клімченко Тетяна. Серед чоловіків – Роман Гладиш посів 2 місце. В олімпійському спринті переможцями стали: Олена Старікова, Володимир Бучинський, Андрій Куценко, Сергій Білий. В омніумі Роман Гладиш та Валерія Кононенко завоювали золото, Тетяна Клімченко посіла 5 місце. В медісоні Валерія Кононенко стала першою (разом з Бондарь О.), Роман Гладиш в медісоні виборов золото (разом тернополянином Віталієм Гринівим), Тетяна Клімченко – бронза (разом з Юлією Бірюковою).

ВІДВІДУВАННЯ НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНОГО ЗАНЯТТЯ З САННОГО СПОРТУ

cанки

1 червня інструкторами-методистами Боднарчук М.С. та Ружинською О.В. було відвідано навчально-тренувальні заняття з санного спорту.Заняття проходили в парку “Погулянка”.
Спортсмени ШВСМ забезпечені достойними умовами для проведення повноцінного навчально-тренувального процесу.
На сьогоднішній день спортсмени ведуть активну підготовку до міжнародних змагань “Кубок Бони”.

НАВЧАЛЬНО-ТРЕНУВАЛЬНЕ ЗАНЯТТЯ З БОКСУ

бокс

1 червня в спортивному залі боксерського клубу “Гетьман” проходили навчально-тренувальні заняття з боксу.Заняття проводилось на високому професійному рівні, інтенсивність тренування відповідає вимогам групи вищої спортивної майстерності. Спортсмени ШВСМ забезпечені достойними умовами для проведення повноцінного навчально-тренувального процесу. Спортивний зал відповідає вимогам підготовки спортсменів до Всеукраїнських та Міжнародних змагань.