Вітаємо Сеника Руслана Миколайовича з Днем Народження!!!

IMG_2310

Колектив школи вищої спортивної майстерності щиро вітає з Днем Народження начальника навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України, члена виконкому відділення НОК України у Львівській області, підполковника Руслана Миколайовича Сеника.
Бажаємо міцного здоров’я, сімейного затишку та мирного неба!

Софія Прийма – чемпіонка світу з акватлону!!!

софія

12 липня в м. Міддфарт, що в Данії проходив чемпіонат світу до 23 років з триатлону (акватлону)! Спортсмени долали 1 км дистанції на воді та 5 км бігу. Дуже прийємною новиною стала переконлива перемога нашої Софії Прийми!!! Однак, ця молода талановита спортсменка ще не скоро відпочиватиме після напруженої боротьби, адже вже сьогодні вона разом з тренером виїжджає до міста Гамбург аби спробувати свої сили щей у новій олімпійській дистанції “естафета- мікс”.
Бажаємо Софії сили та натхнення до звершення нових перемог!

Вітаємо Софію та її тренерів Прийму С.Б. та Сорохана Ю.Р.

УСПІШНИЙ ВИСТУП БОРЧИНЬ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

cf34b54508bb91541bd1089f55a5f2bdc2a5017c

3-4 липня в м.Хмельницький проходив чемпіонат України з боротьби вільної серед жінок. Усі спортсменки ШВСМ відділення боротьби вільної тренерів-викладачів Пістуна А.І. та Стельмах Ю.Ю. повертаються до рідного Львова з медалями різного гатунку.В арсеналі нагород 4 -золоті, 2 срібні та 3 бронзові. А саме:
Шнайдер Ольга (55 кг), Ткач Юлія (62 кг), Черкасова Алла (68 кг), Шустова Анастасія(76 кг) – стали беззаперечними переможницями чемпіонату України у своїх вагових категоріях. Боднар Софії (59 кг) та Губко Анастасії (62 кг), яка поступилась у фіналі титулованій колезі Ткач Юлії вдалось посісти другу сходинку п’єдисталу. Яшук Богданна (53 кг), Боженко Анастасія (62 кг) та Польова Тетяна (55 кг) -стали бронзовими призерками.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом!!!

Та ще не все! Дівчата відборолись, та прямують додому…. А чоловіки залишились для виступу на Кубку України. Чекаємо на цікаву боротьбу та бажаємо їм успіху!