УСПІШНИЙ ВИСТУП БОРЧИНЬ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ

3-4 липня в м.Хмельницький проходив чемпіонат України з боротьби вільної серед жінок. Усі спортсменки ШВСМ відділення боротьби вільної тренерів-викладачів Пістуна А.І. та Стельмах Ю.Ю. повертаються до рідного Львова з медалями різного гатунку.В арсеналі нагород 4 -золоті, 2 срібні та 3 бронзові. А саме:
Шнайдер Ольга (55 кг), Ткач Юлія (62 кг), Черкасова Алла (68 кг), Шустова Анастасія(76 кг) – стали беззаперечними переможницями чемпіонату України у своїх вагових категоріях. Боднар Софії (59 кг) та Губко Анастасії (62 кг), яка поступилась у фіналі титулованій колезі Ткач Юлії вдалось посісти другу сходинку п’єдисталу. Яшук Богданна (53 кг), Боженко Анастасія (62 кг) та Польова Тетяна (55 кг) -стали бронзовими призерками.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішним виступом!!!

Та ще не все! Дівчата відборолись, та прямують додому…. А чоловіки залишились для виступу на Кубку України. Чекаємо на цікаву боротьбу та бажаємо їм успіху!