Дмитро Балюк – Чемпіон Європи серед молоді з сучасного п’ятиборства

фото сучасне

У м. Джонков, Польща завершився чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед молоді до 24 років. Дмитро Балюк у складі чоловічої збірної України завоював золоту нагороду на цих змаганнях.
Вітаємо Дмитра та увесь тренерський колектив з цим успіхом!

КВЯТКОВСЬКИЙ АНДРІЙ БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР МІЖНАРОДНОГО ТУРНІРУ О.МЕДВЕДЯ

Андрій 1

З 14 ПО 16 ВЕРЕСНЯ В м.Мінськ проходив традиційний щорічний кваліфікаційний міжнародний турнір О.Медведя. Спортмен ШВСМ Квятковський Андрій у ваговій категорії до 70 кг завоював бронзову медаль.
Вітаємо з успішним виступом Андрія та його тренера Духа І.Г.
В командному заліку Україна четверта на турнірі в Мінську.

Завершився Чемпіонат України з важкої атлетики

фото важка

В м. Львові, у новому залі спортивного клубу “Епіцентр К” на вул. Пекарській, 50 з 12 по 16 вересня пройшов Чемпіона України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Володимир Гоза – чемпіон України у ваговій категорії до 96 кг, Павло Закашевський посів 2 місце. Богдан Гоза – бронзовий призер у ваговій категорії до 102 кг. Гоза Володимир та Закашевський Павло встановили нові рекорди України серед дорослих та молоді. Команда важкоатлетів Львівщини віце-чемпіони України!!!

У Львові закінчились міжнародні змагання “Золота осінь”

Вероніка

15 вересня, відбулось закриття традиційних 55-их Міжнародних змагань зі стрільби з лука «Золота осінь 2018» та нагородження переможців. Вперше, фінальні змагання та нагородження пройшли у самому серці Львова — на площі перед Оперним театром.
Нагородити спортсменів завітали міський голова Львова Андрій Садовий, президент всесвітньої федерації стрільби з лука (World Archery), віце-президент Міжнародного Олімпійського комітету Угур Ерденер (Туреччина) та президент Європейської федерації стрільби з лука (World Archery Europe) Маріо Скарцелла (Італія).

Призові місця серед жінок здобули:
Перше місце — Дзьомінськая Каріна (Білорусь)
Друге місце — Марченко Вероніка (Львів, Україна)
Третє місце — Чибісова Євгенія (Суми, Україна)

Призові місця серед чоловіків:
Перше місце — Прілєпов Антон (Білорусь)
Друге місце — Івашко Маркіян (Львів, Україна)
Третє місце — Овчинніков Артем (Суми, Україна).

Вітаємо стрільбу кульову з медалями!!!

коростильов

На Чемпіонату світу у Чангвоні (Південна Корея) Львівське тріо Павло Коростильов, Володимир Пастернак та Олександр Петрів – бронзові призери у командному заліку у вправі МП-10 (стрільба зі стандартного пістолета на 25м)
Вітаємо спортсменів та тренерів зі стрільби кульової з цим успіхом!

Віктор Дідух – Заслужений тренер України!

41199263_1047305405429727_4457742596558553088_n

Весь колектив ШВСМ щиро вітає Віктора Дідуха,тренера викладача ШВСМ відділення настільного тенісу з присвоєнням почесного звання – Заслужений тренер України.
Символічно, що посвідчення ЗТУ Віктору Ігоровичу вручив державний секретар Міністерства молоді та спорту України Олег Немчінов у Львові, під час урочистостей до Дня фізичної культури та спорту.

Борчині поветаються з Польщі з золотими нагородами!

cf34b54508bb91541bd1089f55a5f2bdc2a5017c

З 5 по 10 вересня в польському місті Варшава проходив кваліфікаційний міжнародний турнір з боротьби вільної POLAND OPEN. Дівчата -борчині , а саме Ткач Юлія в категорії 62 кг та Черкасова Алла в категорії 68 кг зуміли вибороти золоті медалі. Двом іншим нашим титулованим борчиням Шнайдер Ользі та Шустовій Анастасії вдалось цього разу посісти лише 5 місце.
Вітаємо спортсменок та тренерсько-викладацький склад!!!

Триває Чемпіонат світу зі стрільби

strelba

З 2 по 14 вересня 2018р у м.Чханвоні (Південна Корея) проходить чемпіонат світу з кульової стрільби. У швидкісній стрільбі з пістолета (вправа МП-8) Володимир Пастернак та Олександр Петрів посіли 6 командне місце. У стрільбі з пістолета на 25м (вправа МП-5) Марія-Соломія Возняк посіла 8 командне місце., а Юлія Коростильова – 12 командне місце. У вправі ПП-3 Марія-Соломія посіла 12 командне місце серед юніорів, Коростильова Юлія-12 командне місце серед жінок. У стрільби з пістолета-револьвера на 25 м Олександр Петрів та Володимир Пастернак посіли 7 команде місце.

Пройшли міжнародні рейтингові змагання з велоспорту на треку

старікова

З 6 по 10 вересня в м. Києві пройшли міжнародні рейтингові змагання з велосипедного спорту на треку, в якому приймали участь учні школи. Успішно виступила Олена Старікова. В гіті на 500м, в спринті, кейріні та командному спринті Олена посіла перші місця. Сергій Білий в командному спринті завоював золото, в спринті – срібло та в кейріні – бронзу. Тетяна Клімченко в груповій гонці скретч була другою, в омніумі посіла 6 місце. Анна Солоаей разом з А.Нагірною в парній гонці медісон вибороли срібло, а Юлія Бірюкова разом з Клячіною посіли третє місце. В груповій гонці на 60 кіл Юлія Бірюкова була другою, а Анна Соловей стала п’тою. В омніумі Юлія Бірюкова посіла третє місце.Роман Гладиш в груповій гонці скретч завоював срібло.

ВІТАЄМО МАНДРОНУ МИКОЛУ ВАСИЛЬОВИЧА З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

квіти-6

Колектив школи вищої спортивної майстерності щиро вітає начальника легкоатлетичного манежу з велотреком НСБ ЛВС Мандрону Миколу Васильовича з днем народження!!!
Бажає Вам міцного здоров’я, невичерпної життєвої енергії та всіляких життєвих і робочих гараздів.