У Львові відбувся зимовий чемпіонат України у приміщенні зі стрільби

11 – 16 січня Львів приймав відкритий зимовий чемпіонат України у приміщенні зі стрільби кульової.
Змагання проходили у Львові (стрільба з пістолета) та Києві (стрільба з гвинтівки).
«Золото» чемпіонату у вправі МП-8 виборола перша команда Львова, сформована з Коростильова Павла, Петріва Олександра та Пастернака Володимира. У другої львівської команди – «срібло»: Роман Бондарук Журба Сергій, Банах Сергій.
У стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3) на «срібло» настріляла львівська команда у складі Олександра Петріва, Володимира Пастернака та Павла Коростильова. У жінок у тій же вправі одразу дві львівські команди на п’єдесталі: 2 місце – Болонна Ольга, Коростильова Юлія, Бондарук Анастасія, 3 місце – Шевченко Альона, Бурак Христина, Колодяжна Анастасія.
Ольга Болонна стала чемпіонкою України у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3), Юлія Коростильова виборола у цій вправі бронзову нагороду. Тетяна Галкіна посіла особисте третє місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6). У чоловіків чемпіоном України став Роман Бондарук, Павло Коростильов – бронзовий призер (стрільба з швидкісного малокаліберного пістолета, вправа МП-8).
У стрільбі з малокаліберної гвинтівки (вправа МГ-6) друге місце посіла команда, представлена Галкіною Тетяною, Чулик Юлею та Царенко Вікторією. І ця ж команда виборола «бронзу» у вправі МГ-9.
Юлія та Павло Коростильови здобули срібні медалі у вправі MIX-пістолет (змішані пари), Ольга Болонна та Олександр Петрів – бронзові призери.